.
HESABIM
Üye Ol

Nilüfer Belediyespor’da Başkan Karamık

Nilüfer Belediyespor’da Başkan Karamık

Olağan genel kurulda başkanlığa seçilen Karamık: “Yeni yönetim kurulumuz çıtayı daha yukarı çekmek için mücadele edecek”

Haberin Tarihi: 22 Mayıs 2014
Nilüfer Belediyespor Kulübü 8. Olağan Genel Kurulu’nda, Ali Karamık, oy çokluğu ile yeni başkan oldu.

Erkekler Hentbol Süper Ligi ve Bayanlar Voleybol 1. Ligi’nde mücadele eden Nilüfer Belediyespor’da olağan genel kurul, Beşevler Konak Tesisleri’nde yapıldı. İkinci oturum sonunda çoğunluğa bakılmaksızın yapılan oylamada, Ali Karamık başkanlığındaki liste yeni yönetimi oluşturdu.

Nilüfer Belediye Başkanı ve Kulüp Onursal başkanı Mustafa Bozbey, Nilüfer Belediyespor’un ilçenin gelişmesine büyük katkı sağladığını belirterek "Nilüfer Belediyespor olarak 20 branşta mücadele ediyoruz. Erkekler Hentbol Süper Ligi’nde, bayanlarda Voleybol 1. Ligi’nde mücadele ediyoruz. Nilüfer’i her alanda temsil etmeye en iyi şekilde devam edeceğiz. Yeni yönetimin elini taşın altına koyarak çalışacağına inanıyorum. Yeni yönetim kurulu hayırlı olsun" diye konuştu. 

Kulüp başkanlığına seçilen Karamık da yeni başarılara imza atacaklarını ifade ederek "Yeni dönemde mevcut başarıların üzerine daha fazlasını koyarak yolumuza devam edeceğiz. Yeni yönetim kurulumuz çıtayı daha yukarı çekmek için mücadele edecek" dedi.

Bir Yorum Yazın