.
HESABIM
Üye Ol

Nilüfer’de Hedef Galibiyet

Nilüfer’de Hedef Galibiyet

Hentbol Erkekler Süper Lig Ekiplerinden Bursa Nilüfer Belediyespor çıkışa geçmek istiyor.

Haberin Tarihi: 15 Kasım 2012

Bu hafta kendi evinde oynayacağı Beşparmak Spor Kulübü müsabakasına hazır olan Bursa Nilüfer Belediyespor’da hedef mutlak galibiyet. Hentbol Erkekler Süper Liginde oynamış oldukları müsabakaları az farklarla kaybeden Nilüfer Belediyespor , şanssızlıkları kırmayı planlıyor.

Bursa Nilüfer Belediyespor Antrenörü Fatih IŞIK :" 17 Kasım 2012 Cumartesi saat 13:00 da kendi saha ve seyircimiz önünde Kıbrıs Beşparmak takımını ağırlayacağız. Beşiktaş maçında oynamış olduğumuz kaliteli oyunumuzu, kazanma isteğimizi ve mücadelemizi bu maçta da sahaya yansıtmak istiyor, kendi saha ve seyircimiz önünde kazanarak çıkışa geçmek istiyoruz.

Sakat oyuncularımızın da iyileşme sürecinin hızlanması teknik ekibimizi sevindirmektedir. 24 Kasımda oynayacağımız B.Bld.Ankaraspor maçının, Ankara  takımının Avrupa Kupası maçlarından dolayı 5 Aralığa ertelenmesi sonucu zorlu bir süreç bizi bekliyor.  Bu süreçte 1 Aralıktan – 26 Aralığa kadar yoğun tempoda oynayacağımız 6 lig 1 kupa müsabakasına en iyi şekilde hazırlanarak bu zorlu ve yorucu maratondan en avantajlı şekilde yararlanmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz.
 
Bu yıl ligin kalitesi ortada! Birbirinden zevkli ve çekişmeli geçen müsabakalar sonucunda hedeflediğimiz yerde olmak istiyoruz. Bütün takımlara bu yorucu ve zorlu yolda iyi şanslar ve başarılar dilerim." dedi

 

Bir Yorum Yazın