.
HESABIM
Üye Ol

Nilüfer’de Hentbol Ligi Başlıyor

Nilüfer’de Hentbol Ligi Başlıyor

Bursa’da Nilüfer Belediyesi’nin ve Nilüfer Belediyespor Kulübünün organize ettiği, bu yıl 4.cüsü düzenlenecek olan Nilüfer Belediyesi Hentbol Ligi 8 okul takımının katılımı ile 3 Ocak’ta başlıyor.

Haberin Tarihi: 1 Ocak 2013

4.cü Nilüfer Belediyesi Hentbol Ligi sebebiyle düenlenen toplantıya Bursa Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Necmi AYDIN, Nilüfer Belediyesi Sosyal İşler Müdürü Gül GÜNAYDIN, Nilüfer Belediyespor Kulüp Müdürü Semih ATLI katıldılar. Nilüfer Okullararası Ligler Koordinatörü Adem YAKINCI‘nın moderatörlüğünde yapılan toplantıda geçtiğimiz yıllarda yapılan spor faaliyetleri değerlendirilirken, 2012-2013 dönemi sportif ligler ile ilgili beden eğitimi öğretmenlerinin görüşlerine yer verildi.

Nilüfer Belediyesi Hentbol Ligi Hentbolhaber.Net

Bu yıl 4. sü gerçekleştirilecek olan Nilüfer Hentbol Ligine 8 okulun katılımının yanı sıra, geçmiş yıllarda bu liglere katılan sporcuların yaş olarak büyümesi nedeniyle bu yıldan itibaren Yıldızlar kategorisi de lige dahil edilmesine karar verilmiştir. Bu Liglerin 03 Ocak 2013 tarihinde başlatılmasına ve 19 mart 2013 tarihinde ödül töreniyle bitirilmesi planlanmıştır. Lİglerle ilgili şartname ve fikstür www.niluferbelediyespor.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Nilüfer Belediyesi Hentbol Ligi Hentbolhaber.Net
 

Toplantıda söz alan Bursa Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Necmi AYDIN, "Nilüferde kurumlararası ciddi bir işbirliği görüyorum. Bu çok sevindirici, şanslısınız bu şansınızın kıymetini bilmelisiniz, ben hepinizin huzurunda Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa BOZBEY’e ve Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet KAYA‘ya bu denli örnek işbirliğine katkılarından dolayı teşekkürlerimi ediyorum." dedi.

Nilüfer Belediyesi Sosyal İşler Müdürü Gül GÜNAYDIN ise, "Okullarımızın her derdini imkanlarımız ölçüsünde öncelikli işlerimiz arasında görüyoruz, ve her zaman destek olmaya çalışıyoruz." dedi.

Nilüfer Milli Eğitim Şube Müdürü İsmet ERDOĞAN’da, "Okullararası faaliyetlerde işbirliği yaptığımız belediyemiz Bursa’da Türkiye’de örnektir, bu konuda spor kulübü yöneticilerinin ve  tüm beden eğitimi öğretmenlerimizin gayretlerini biliyorum ve bu örnek çalışmalarınızın devamını diliyorum." dedi.
 

 

 

 

Bir Yorum Yazın