.
HESABIM
Üye Ol

Nilüfer’den Atatürk Orta Okuluna Ziyaret

Nilüfer’den Atatürk Orta Okuluna Ziyaret

Süper Lig temsilcisi Bursa Nilüfer Belediyespor sporcuları ve antrenörü, Mudanya ilçesinde ki Atatürk Orta Okuluna ziyarette bulundu

Haberin Tarihi: 20 Ocak 2014

Nilüfer Belediyespor başantrenörü Fatih Işık ve sporcuları İbrahim, Çetin, Nikita, Şuayip, Stanko Atatürk Ortaokulunu ziyaret ettiler ve öğrencilerle okul salonunda spor ve hentbol üzerine bir saatlik çok güzel bir söyleyişide bulundular.

Küçük sporculara tecrübelerini aktaran Bursa Nilüfer’in yıldızları, Spora; özellikle hentbola teşvik edici çok güzel paylaşımlarda bulundular. Öğrencilerin sorularını cevaplayan hentbolcular , öğrenciler ile birlikte olmaktan dolayı son derece mutlu oldular.

Okul Müdürü Mustafa Yiğitvar 
”Bizi kırmayıp geldikleri için ve okulumuzda bu güzel anları yaşattıkları için misafirlerimize çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

Antrenör Fatih Işık, "Nilüfer Belediyespor Kulübü Hentbol Şubesi olarak Bursa’da Hentbolu tanıtmak, yaygınlaştırmak ve geliştirmek için Bursa’da bütün okullarımızda periyodik olarak ziyarette bulunarak, "Konumuz Hentbol" Söyleşileri yapmayı hedefliyoruz. Bir sosyal sorumluluk projesi olarak ta gördüğümüz "spor yapma bilincini" gençlerimize aşılamaya çalışmakta ve kötü alışkanlıklardan uzak tutma düşüncemizle de, Hentbol adına üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz."dedi.


Resim: Facebook Hentbol Bursa Grubu

Bir Yorum Yazın