.
HESABIM
Üye Ol

Nilüfer’den Transfer Bombası

Nilüfer’den Transfer Bombası

Hentbol Erkekler Süper Lig temsilcisi Bursa Nilüfer Belediyespor ilk transfer bombasını patlattı.

Haberin Tarihi: 19 Mayıs 2013

Müjdat Özcan, Nilüfer Belediyespor Tesislerinde Düzenlenen İmza Töreni ile  kendisini Nilüfer Belediyespor renklerine bağlayan imzayı attı.

İmza törenine katılan Belediye Başkanı Sn . Mustafa BOZBEY "A Milli Takımımızın uzun yıllar formasını giyen Müjdat’ı, Nilüfer Ailesi içerisinde görmekten mutluluk duyduğunu, Müjdat’la beraber Hentbol Takımımızın bu yılki yakalamış olduğu lig 3.lüğü başarısını daha yukarıya taşınacağını ve Müjdat’ında büyük katkı sağlayacağını söyleyerek hayırlı uğurlu olsun" dedi.

Müjdat Özcan ise ; "Hedefleri olan bu büyük kulübe gelmekten ve bu aile içerisinde yer almaktan .ok mutlu ve heyecanlıyım. Amacım başarılı olmak ve en iyisini yapmak olacaktır."dedi.
 

Müjdat ÖZCAN Bursa Nilüfer Belediyespor

Antrenör Fatih Işık da bir yandan iç transfer görüşmelerini yürütürken diğer yandan takımın eksik mevkilerine takviyeler yaptıklarını anlattı.

Özcan’ın çok iyi bir oyuncu olduğunu vurgulayan Işık, "Milli Takım formasını da giyen Müjdat’ın bize ciddi katkısı olacaktır. Gelecek sezon hem ligde hem kupada hem de Avrupa kupalarında mücadele edeceğiz. Güçlü bir kadro kurup üç kulvarda da başarılı olmayı hedefliyoruz" diye konuştu.

Bir Yorum Yazın