.
HESABIM
Üye Ol

Okan Gültekin : “İlk 3 düşüncemizde yara aldık”

Okan Gültekin : “İlk 3 düşüncemizde yara aldık”

Erkekler süper Ligi’nde mücadele eden Nilüfer Belediyespor Antrenörü Okan Gültekin Hentbolhaber.net’e ilk devre değerlendirmesinde bulundu.

Haberin Tarihi: 11 Ocak 2022

HENTBOLHABER.NET – Bursa temsilcisi, ilk devresi tamamlanan ligde 6 galibiyet, 5 beraberlik neticesinde topladığı 12 puanla 6. sırada yer aldı.

Gültekin yaptığı açıklamalarda öncelikle kazanılması gereken maçların mağlubiyetle sonuçlandığından dolayı şu anki bulunulan durumdan memnun olmadıklarını  aktardı. Gültekin devamında ise; “Emeğimizin karşılığı olduğunu düşünmüyoruz. Ancak daha çok çalışarak ve daha güçlü şekilde ikinci yarıya başlayacağız. Sürekli antrenmanlarımıza devam ediyoruz. Kondisyon açısından da teknik-taktik açıdan da çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

KUPADA FİNAL HEDEFİ
Türkiye Kupası’nda final hedefini aktaran Gültekin şunları söyledi: “Kaybettiğimiz maçlardan ötürü ilk üçe girme düşüncemizden yara aldık. Dördüncülük ve kupada final oynama hedefimiz devam etmektedir.”

Kadroya takviye düşünüp düşünmedikleri konusunda ise Türkiye’de düşündükleri bir oyuncu olmadığını, kulübün ekonomik şartlarını da gözeterek durumları değerlendirdiklerini ancak şimdilik görünürde bir takviye planlamadıklarını dile getirdi.

Bir Yorum Yazın