.
HESABIM
Üye Ol

Olimpik Pazar Spor Kulübü – Oğuzeli Halk Eğitim Merkezi SK: 21-27

Olimpik Pazar Spor Kulübü – Oğuzeli Halk Eğitim Merkezi SK: 21-27

Olimpik Pazar Spor Kulübü, üst üste içerde ve dışarda kaybettiği son 3 müsabakadan sonra dün Oğuzeli Halk Eğitim Merkezi Spor Kulübü ile evinde oynadığı maçı da 21-27 kaybetti.

Haberin Tarihi: 28 Kasım 2021

CEVAHİR TOPALOĞLU / HENTBOLHABER.NET – Olimpik Pazar Spor Kulübü, üst üste içerde ve dışarda kaybettiği son 3 müsabakadan sonra dün Oğuzeli Halk Eğitim Merkezi Spor Kulübü Hentbol Takımı ile evinde oynadığı maçı 21-27 kaybetti.

THF Kadınlar Hentbol 1. Lig A grubun da mücadele eden Olimpik Pazar Spor Kulübü, 27 Kasım Cumartesi günü saat 13’de Pazar Mehmet Akif Pirim Spor Salonu’nda oynanan maçta Oğuzeli Halk Eğitim Merkezi Spor Kulübü ile karşılaştı.

Çok sayıda seyircinin izlediği maça takıma destek için gelen CHP Rize İl Başkanı Saltuk Deniz, CHP Pazar İlçe Başkanı Kazım Balta, Gençlik ve Spor Pazar İlçe Müdürü Halil Kaya, Pazar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Neşet Çakır, Pazar Halk Eğitim Merkezi Müdürü Celil Çakıroğlu, Pazar Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Hasan Tezcan, Pazar Fen Lisesi Okul Müdürü Kamil Görmüş, Pazarlı İş Adamları Doğan İnce ve Süleyman Kesimal, Olimpik Pazar Spor Kulübü Başkanı Rahmi Çakır, Kulüp Yöneticilerinden Cemre Kılıç, Burak Turan ve Hasan Kadıoğlu ile birlikte maçı izlediler.

Trabzon ilinden Emre Çetindemir ve Kadir Bayram hakem ikilisinin yönettiği, maçın gözlemciliğini Trabzon ilinden Murat Atilla Dilek yaptı. Çekişmeli bir mücadeleye sahne olan maçın ilk devresini Olimpik Pazar Spor 7-12 geride tamamladı. Ev sahibi Olimpik Pazar Spor ’un taraftar desteğinin de olduğu mücadele, 21-27 konuk takımın üstünlüğü ile tamamlandı. Bu sonuçla beraber Olimpik Pazar Spor Kulübü Hentbol 1.Ligi’nde oynadığı 8. maçında 5.mağlubiyetini almış oldu.

Olimpik Pazar Spor Kulübü Antrenörü Fatma Badoğlu geçen hafta Elazığ SYSK deplasmanında aldığı mavi kart cezasından dolayı dün saha içerisinde yer almadı.

Olimpik Pazar Spor Kulübü, gruptaki 9. maçında 4 Aralık Cumartesi günü Saat 13:00’de deplasman da Mersin Mut Spor Salonunda Mersin Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü ile karşılaşacak.

Bir Yorum Yazın