.
HESABIM
Üye Ol

Önemli Olan Her Maçta Puan Almak

Önemli Olan Her Maçta Puan Almak

Avrupa Hentbol Federasyonu (EHF) Kupası’nda son 16 takım arasına kalan Beşiktaş’ın bugün çekilen kura sonucunda rakipleri belli oldu.

Haberin Tarihi: 7 Aralık 2012

D Grubunda Stiinta Municipal Dedeman Bac-u (Romanya), SC Magdeburg (Almanya) ve HBC Nantes (Fransa) ekipleri ile eşleşen Beşiktaş’ta Hentbol Şubesi İdari Menejeri Berk KARAHAN’lı değerlendirmelerde bulundu.

Berk KARAHAN Hentbolhaber.netKARAHAN’lı : "Öncelikle burada bulunmak bizim icin büyük bir onur. Bu sevinci yaşattıkları için hocalarımıza ve sporcularımıza, emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

İlk maçımızı içerde SC Magdeburg (Almanya) oynayacağız.  İki takımda grup maçlarına galibiyetle başlamak isteyecektir. Kağıt üzerinde SC Magdeburg ağır bassada, unutulmamali ki biz son 5 senedir Lemgo maçı da dahil olmak üzere kendi sahamızda maç kaybetmedik. Bu da taraftarımızla kenetlendiğimizde ne kadar tehlikeli bir ekip oldugumuzun göstergesi. 

Maclardan puan almak önemli olduğu için her maça final havasında hazırlanıp, o şekilde konsantre olmalıyız. Türk hentboluna bu sevinci yasattığımız için ayrıca mutluyuz. Fransız ekibi Nantes, final4’a da ev sahipligi yapacağı için tüm maçlarda ekstra motive olacaktir." dedi.

Transfer ile ilgili olarak KARAHAN’lı "Hocalarımızın isteği doğrultusunda kadromuzda bir yada iki oyuncu dahil edebiliriz." dedi.

 

Bir Yorum Yazın