.
HESABIM
Üye Ol

Ordu Boztepe Gönül S.K , Yenilgisiz Lider

Ordu Boztepe Gönül S.K , Yenilgisiz Lider

Ordu Boztepe Gönülspor Bayan Hentbol Takımı 2013-2014 sezonunda yenilgi yüzü görmeyerek mağlup olmayan takım olma başarısını gösterdi.

Haberin Tarihi: 12 Mart 2014

Ordu Boztepe Gönülspor Bayan Hentbol Takımı, 2013-2014 sezonunda yenilgi yüzü görmeyerek Türkiye Hentbol Bayanlar Süper Ligi ve 1. Ligleri arasında tek mağlup olmayan takım olma başarısını gösterdi.

Türkiye Hentbol Bayanlar 1.Ligi’nde mücadele eden Boztepe Gönülspor, oynadığı 21 karşılaşmada 18 galibiyet, 3 beraberlik aldı. Gönülspor, hiç mağlup olmayarak Türk liglerindeki tek namağlup takım olma başarısını gösterdi.

Mağlup olmadı

Boztepe Gönülspor, Play-Off’a kalmayı garantiledi. Gönülspor, 1.Lig’de geride kalan 21 maçta mağlubiyet yüzü görmedi. 21 karşılaşmanın 18 tanesinden galip ayrılan Ordu ekibi, 3 kez de berabere kaldı.

Devleri geride bıraktı

Gönülspor, Türk liglerinde mağlubiyet yüzü görmeyen tek takım olma özelliğiyle Muratpaşa Belediyesi, Yeni Mahalle Belediyesi Maltepe Belediyesi gibi takımları geride bıraktı.

“ Mutluluk Duyduk ”

Yakaladıkları başarıyla büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Ordu Boztepe Gönülspor Başkanı ve Antrenörü Şükrü Gönül, “Oynadığımız 21 karşılaşmada mağlubiyet yüzü görmedik. Sadece 3 maçta berabere kaldık. İyi oynuyoruz. Takım halinde hareket ediyoruz. Biz oyunumuza ve kazandığımız maçlara bakıyoruz. Türkiye’de yenilmeyen tek takım olduğumuz için mutluluk duyuyoruz. İnşallah bu başarımızı Play-Off’ta da sürdürerek Süper Lig’e çıkacağız” dedi.

Boztepe Gönülspor, geriye kalan son 5 maçını da galibiyetle tamamladığı takdirde normal sezonu namağlup olarak tamamlayacak.

Kaynak : Ordu Hayat / Tevfik Kul

Bir Yorum Yazın