.
HESABIM
Üye Ol

Orduspor’lu Hentbolculardan Başkana Ziyaret

Orduspor’lu Hentbolculardan Başkana Ziyaret

Orduspor Kulüp Başkanı Doç.Dr.Nedim Türkmen’i, Amatör Branşlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Akın Çiçek, Hentbol takımı hocası Orhan İlerisoy, yönetim kurulu üyeleri, bayan hentbolcular ziyaret etti.

Haberin Tarihi: 15 Ağustos 2012

Orduspor Kulüp Başkanı Doç.Dr.Nedim Türkmen’i,  Amatör Branşlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Akın Çiçek, Hentbol takımı hocası Orhan İlerisoy, yönetim kurulu üyeleri, bayan hentbolcular ziyaret etti.

Durugöl Tesislerinde gerçekleşen ziyarette Başkan Türkmen takıma başarılar dileyerek, "Göreve geldiğim ilk günden itibaren Orduspor Kulübünün sadece futbol ile değil değişik branşlarda da yer alması için çalıştık. Bu yılda bünyemize Hentbol takımını kattık. Takımımızın kurulmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Yeni sezonda takımımıza başarılar diliyorum. İnanıyorum ki çok iyi bir ekip olarak Türkiye’de ses getireceğiz."dedi.

Takım  hocası İlerisoy yaptığı açıklamada, "Bu yıl hedefimiz lige tutunarak ilk beş içinde yer almaktır. Hedefimiz büyük şu anda milli takımlarda forma giymiş sporculardan oluşan önemli bir takım kurarken 4 yabancı sporcu transfer ettik. Önümüzdeki sezon daha iyi bir takım kuracağız. İnşallah Ordu şehri ile bütünleşerek başarılı günler geçireceğiz" diye konuştu.

Bir Yorum Yazın