.
HESABIM
Üye Ol

“Orduspor’u yenersek…”

“Orduspor’u yenersek…”

Araç Belediyespor Kulüp Başkanı Nihat Baltacı, Orduspor’u mağlup etmeleri halinde büyük ihtimalle ligde kalacaklarını söyledi.

Haberin Tarihi: 1 Mart 2013
Baltacı, gazetecilere yaptığı açıklamada, Hentbol Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Bilgehan Çapraz, Araç Belediye Başkanı Mustafa Ayanoğlu ve kulübün yönetim kurulu üyeleri ile Kastamonu Valisi Erdoğan Bektaş’ı ziyaret ederek yardım talep ettiklerini anlattı.

Hafta sonunda Orduspor ile Ankara’da yapacakları karşılaşmanın çok önemli olduğunu vurgulayan Baltacı, ”Orduspor’u yenersek büyük ihtimal ligde kalıyoruz. Bu yüzden yenmek zorundayız ve yeneceğiz. Hafta sonunda herkesi maça bekliyoruz. Sonraki hafta da burada Çankaya Belediyespor ile karşılaşmamız var. Bu maçı da almak için mücadele edeceğiz” diye konuştu.

Araç Belediyespor’un yardımcı antrenörü Cengiz Kesici ise her gün tek antrenman yaparak maça hazırlandıklarını belirterek, takımda sakat ya da cezalı sporcu bulunmadığını dile getirdi.

Öte yandan, 15 maçta 2 galibiyeti bulunan Araç Belediyespor, 4 puanla son sıradaki Orduspor’un bir puan üzerinde bulunuyor.

Bir Yorum Yazın