.
HESABIM
Üye Ol

Osmangazi Belediyesi hedefleri belirledi

Osmangazi Belediyesi hedefleri belirledi

Kadınlar Süper Lig’de geçen sezon düşmekten kurtulan ve ligde kalan Osmangazi Belediyesi 2016-17 sezonundan hedefleri belirledi.

Haberin Tarihi: 12 Haziran 2016

Sezon öncesi transfer çalışmalarını yöneten Osmangazi Belediyesi SK yönetimi ilk olarak takımın başına başarılı teknik adam ve Kadınlar Süper Ligini iyi bilen Kadir Ayar’ı getirdi.

berna

Ardından transfere yönelen Osmangazi Belediyesi SK iç transferde, kaleci Berna Zor, Marija Stefanoviç ile sözleşme yeniledi. Aynı zamanda altyapı daki birçok oyuncu ile de bu hafta içinde imza atılması bekleniyor.

marija

Yeni transferler olarak Sanja Vlisevic, Gamze Şaşmaz , Duygu Özakaydın ile sözleşme imzalayan Osmangazi Belediyesi SK, hedefini kurumsallaşmak ve altyapısı ile Kadınlar Süper Ligi’nde yer alan bir ekip olarak vurguladı.

gamze

duygu

sanja

Antrenör Kadir Ayar, önceliklik hedeflerinin takımın sağlam temeller üzerine kurulması gerektiğini belirterek, “Günü kurtarmak için hareket etmeyeceğiz. Osmangazi Belediyesi SK ligde üst sıraları zorlayacak bir ekip olacak. Zamanla Avrupa Kupaları üzerine duracağız.  Uzun vadeli planlarımızı yapıyoruz” dedi.
Bir Yorum Yazın