.
HESABIM
Üye Ol

ÖZEL’siz Galibiyet

ÖZEL’siz Galibiyet

Hentbol Bayanlar Süper Lig Play-Off 1.Tur ilk müsabakasında Üsküdar Belediyespor, İzmir Büyükşehir Belediyespor’u yendi.

Haberin Tarihi: 31 Mart 2013

Celal Atik Spor Salonu’nda oynanan mücadelenin ilk yarısı 15-11 Üsküdar üstünlüğüyle bitti. İkinci 30 dakikada da bu üstünlüğünü koruyan İstanbul temsilcisi salondan 28-25 galip ayrılarak seride 1-0 öne geçti.

Celal Gençoğlu İzmir Büyükşehir Belediyespor Hentbol Bayanlar Süper Ligi Play-Off Müsabakası

YELİZ ÖZEL VE BİLJANA OYNAMADI

Sakatlıkları süren iki yıldız hentbolcusu Yeliz Özel ve Biljana’dan yoksun olarak İzmir deplasmanına çıkan Üsküdar Belediyesi, tecrübesiyle sonuca gitti.Tolnai Talida Üsküdar Belediyespor

İzmir Büyükşehir Belediyespor’da Antrenör Celal Gençoğlu’nun hırsı ve kazanma arzusunu oyuncuları sahaya yansıtamadı. Üsküdar Belediyespor’da kaleci Tolnai Talida yaptığı kurtarışlarla maça damgasını vururken Mavi Beyazlılarda Fatma, Esin ve Özlem skora katkı sağlayamadı.

İzmir temsilcisinin savunmada kazanmış olduğu topları, hızlı hücuma çıkarken çok basit şekilde kaptırması da Üsküdar Belediyespor’un işini kolaylaştıran unsurlanrdan biriydi.
 

 

EN SKORERİ ASLI

Üsküdar’da Yeliz Yılmaz, Yasemin ve Merve atmış oldukları gollerle takımını sırtlayan oyuncular olurken maçın en skorer ismi ise 7 golle İzmir Belediyespor’un genç yıldızı Aslı İskit oldu.
 

Aslı İskit İzmir Büyükşehir Belediyespor  Hentbol Bayanlar Süper Ligi

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR – ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR: 25-28

SALON: Celal Atik

HAKEMLER:Fırat BEYDE , Hasan KAYGUSUZ

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR: Nejla (Sezen) – Yasemin Kaya, Yasemin Güler 3, Gonca 5, Şeyma 1, Fatma 2, Sibel 3, Yağmur, Kübra, Esin 2, Seda 1, Aslı 7, Özlem 1

ÜSKÜDAR BELEDİYESPOR: Serpil – Esra 2, Çağla 1, Betül 4, Yeliz 6, Buse 1, Neriman 2, Fatmagül 1, Yasemin 4, Merve 6, Lenche 1

İLK YARI: 11-15 (Üsküdar Bld)
 

 

Bir Yorum Yazın