.
HESABIM
Üye Ol

Pazarspor Hentbol’de Dörtlü İmza

Pazarspor Hentbol’de Dörtlü İmza

Bayanlar Birinci Hentbol Ligi takımlarından Pazarspor, daha önce prensipte anlaşmaya vardığı 4 sporcu ile sözleşme imzaladı.

Haberin Tarihi: 15 Ağustos 2013

Pazarspor Bayanlar Hentbol Takımı, Birinci Lig’deki ikinci yılında 2013-2014 sezonunda güçlü bir takım kurmak amacıyla transferlerini sürdürüyor.

Mavi-beyazlılar, Arhavi Belediyespor Kulübü’nden Emel Aydın, Van Belediyespor Kulübü’nden Tuğba Karakuş, Nazan Cömert ve Merve Bozlar ile birer yıllık sözleşme imzaladı.

Pazarspor Hentbol

Pazarspor Hentbol

Kulüp Genel Sekreteri Doğan İnce, takım çalıştırıcısı Fatma Badoğlu ve yardımcı hoca Dinçer Engin’inde hazır bulunduğu kulüp binasındaki imza töreninde konuşan Pazarspor Bayan Hentbol Takımı sorumlusu Ahmet Topaloğlu, ligde iddialı bir takım olmak istediklerini belirterek, “Bu sezon ligdeki ikinci yılımız, geçen yıla oranla daha profesyonel hareket edeceğiz. Daha çok takımla mücadele edeceğiz ve daha fazla uzak deplasmanlara çıkacağız. İdari ve teknik kadroyla bu yıl Pazarspor hedefine ulaşacaktır. Yeni transferlerin iyi birer seçim olduğuna inanıyorum” ifadesini kullandı.

Yeni Transferler ise Pazarspor forması altında başarılı olacaklarına inandıklarını belirterek, yeni takımlarında şampiyonluk yaşamak istediklerini söyledi.

Resimler: Pazarspor

Bir Yorum Yazın