.
HESABIM
Üye Ol

Pazarspor’da İlk İki İmza Tamamlandı

Pazarspor’da İlk İki İmza Tamamlandı

Yeni sezon için Ağustos ayından itibaren hazırlıklara başlayacak olan Pazarspor Bayan Hentbol takımı ilk transferini Büşra Karabıyıkoğlu ile gerçekleştirir iken, ikinci transferinde imzayı eski sporcusu Kübra Terzi’ye attırdı.

Haberin Tarihi: 26 Temmuz 2014
Geçen yıl Van Gençlikspor takımının formasını giyen 1991 doğumlu Büşra Karabıyıkoğlu, Pazarspor Bayan Hentbol takımı ile bir yıllık anlaşma imzaladı. Büşra, bu yıl Pazarspor’u şampiyon yapmak için tüm güçleri ile çalışacaklarını dile getirdi.

Hentbol takımının kurulduğu ilk yıl kaleyi koruyan başarılı file bekçisi Kübra Terzi yeniden yuvaya dönerek anlaşma imzaladı. Kübra Terzi,” bir yıl aradan sonra yeniden Pazarspor forması giyeceğim için çok mutluyum. İnşallah bu yıl şampiyon olarak süper lige çıkacağız” dedi.

Pazarspor Kulübü 2. Başkanı ve Genel Sekreter Doğan İnce,”Bayan hentbol takımımızın kadrosunu da oluşturmaya başladık. Büşra’nın ardında Kübra’yı da kadromuza kattık. Transferlerimiz aralıksız devam edecek. Yine güçlü bir kadro kurarak zirveye oynamayı hedefliyoruz” dedi.

Bir Yorum Yazın