.
HESABIM
Üye Ol

Rainbow’a Bir Ödül’de Yerel Gazeteden

Rainbow’a Bir Ödül’de Yerel Gazeteden

Kayseri’de yayınlanan bir spor gazetesinin düzenlediği 9’uncu geleneksel Kayserimaç 2013 Oscarları ödül törenine Vali Orhan Düzgün, Büyükşehir Belediye başkanı Mehmet Özhaseki, profesyonel ve amatör kulüp başkanları, yöneticiler, antrenör, hakem, saha komiseri ve çok sayıda sporcu katıldı.

Haberin Tarihi: 6 Mayıs 2014
Kadir Has Kongre ve Spor Merkezi’nde yapılan etkinlikte konuşan Vali Orhan Düzgün, 9 yılını dolduran bu organizasyonu ve spor camiasını bir araya getiren yöneticileri kutluyorum. Kayserispor’un küme düşmesine üzüldük. İnşallah Kayseri Erciyesspor’umuz ligde kalır dedi. Büyükşehir Belediye başkanı Mehmet Özhaseki’de Kayserispor’un gelecek sezon yeniden Süper Lig’e döneceğine inandığını belirtti, Kayseri’de spor alt yapısını oluşturacat tesisler yapıyoruz. Yapmaya da devam edeceğiz. Kayseri Erciyesspor’da son 2 maçını kazanmalı diye konuştu.

Gazetenin genel yayın müdürü Salih Balcı’da, Kayseri bir spor kenti. Kayseri Erciyesspor’uyla, Kayserispor’uyla, Kaskispor kadın basketbol takımıyla, Hentbol Süper Ligi’ndeki yeni takımı Rainbow’uyla sportif alanda mücadale ediyor dedi.

Törende Mehmet Özhaseki’ye onur ödülü, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’a yılın belediye başkanı, Kayseri Erciyesspor Başkanı Eren’e yılın spor adamı, Kayseri Erciyesspor’a yılın takımı, Kayseri Erciyesspor teknik direktörü Hikmet Karaman’a yılın teknik direktörü, Kayseri Erciyessporlu Yasin Öztekin ve Papa Diakhathe’ye profesyonel dalda yılın futbolcusu, Torku Konyaspor genel menajeri Seyit İçgül’e yılın menajeri, Kayserispor yönetim kurulunun en genç üyesi Mehmet Delikan’a yılın yöneticisi ödülü verildi. Bekir Yıldız, Abdullah Keskinkılıç, Şahin Sucukları, İl Özel İdare Ampute takımı, Harun Çelik, Mehmet Özdemir, Hacılar Kayseri Erciyesspor, futbol hakemleri Emre Altun ve Murat Ülger, Rainbow hentbol takımı, Fatih Mehmet Akbeyaz ve Kayseri Erciyesspor alt yapısı özel ödüle layık görüldü.

Bir Yorum Yazın