.
HESABIM
Üye Ol

Rakip Sırbistan

Rakip Sırbistan

A Milli Kadın Takımımız, 2022 Kadınlar Avrupa Hentbol Şampiyonası 6’ncı Grup 5’inci maçında Sırbistan’ı konuk edecek.

Haberin Tarihi: 20 Nisan 2022

HENTBOLHABER.NET – Kastamonu Merkez Spor Salonu’nda bugün oynanacak olan mücadele saat 17.30’da başlayacak.

Macar hakem çifti Miklos Andorka, Robert Hucker’in düdük çalacağı mücadele TRT Spor Yıldız kanalından canlı olarak yayınlanacak.

Ay-yıldızlı ekip, başantrenör Costica Buceschi yönetiminde Kastamonu Merkez Spor Salonu’nda karşılaşma öncesi antrenmanını gerçekleştirdi.

A Milli Kadın Hentbol Takımı Başantrenörü Costica Buceschi, tecrübeli bir takımla oynayacaklarını, Kastamonu seyircisinin baskısını arkalarına alıp galip gelmek istediklerini söyledi.

Buceschi, “Çarşamba günü, bu tür maçlarda çok tecrübesi olan bu tür turnuvalarında çok iyi oynayan, iyi takımlardan birine karşı oynayacağız” dedi.

Hentbolculardan Betül Yılmaz, yoğun şekilde çalıştıklarını anlatarak, “Kamp boyu hazırlıklarımıza devam ettik. Evimizde oynama avantajını değerlendirmek istiyoruz. Gruptaki ilk maçta burada çok güzel bir seyirci atmosferinde oynamıştık. Yarın(bugün) Sırbistan karşısında evimizdeki ve grubumuzdaki ikinci galibiyeti almak istiyoruz.” diye konuştu.

Aslı İskit ise önemli bir maça çıkacaklarını vurgulayarak, “Evimizdeki son maçımız. Yarın(bugün) galip gelmemiz çok önemli çünkü önümüzde Akdeniz Oyunları var. Kastamonu seyircisini yanımızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.” değerlendirmesinde bulundu.

Bir Yorum Yazın