.
HESABIM
Üye Ol

Rize Gençlikspor Süper Lig Yolunda

Rize Gençlikspor Süper Lig Yolunda

Hentbol Erkekler 1. Lig play-off Yarı Final müsabakalarında mücadele edecek takımlar belli oldu.

Haberin Tarihi: 17 Nisan 2014

Hentbol Erkekler 1. Lig play-off Yarı Final müsabakalarında mücadele edecek takımlar belli oldu.

19-21 Nisan 2014 tarihlerinde Ankara THF spor salonunda yapılacak olan 1. Lig Erkekler yarı final müsabakalarında normal sezonu 1-8. sıralarda tamamlayan takımlar dörderli 2 grup halinde mücadele edecek. 1. grupta Kayseri Rainbov Spor, Göztepe, Akçaabat Tütünspor, Rize Gençlikspor mücadele edecek olup 2. grupta ise Amasya Taşova YİBO, Konya Selçuklu Belediyesi, Anadolu Üniversitesi ve Sakarya Büyükşehir Belediyesi karşılaşacak.

Rize Gençlikspor Hentbol Antrenörü Hüseyin Demirci yaptığı açıklamasında 2013 – 2014 sezonunda tamamı Rize’li sporculardan oluşan bir kadro kurduk 1. Lig müsabakalarında özveriyle çalışarak play-off gurubuna kalmayı başardık. Bizden desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Kulüp Yöneticilerimiz Kenan Yücel ve Cafer Küçükmustafa ‘ya ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Çelik’e teşekkürler ediyorum dedi.

Öte Yandan Gruplarında ilk 2 sırayı alan takımlar final grubuna yükselecek. Final maçları ise 28-30 Nisan 2014 tarihleri arasında Kastamonu Atatürk Spor Salonunda gerçekleştirilecek.

Bir Yorum Yazın