.
HESABIM
Üye Ol

Sabiha Gökçen TEML Müsabakalara Hazır

Sabiha Gökçen TEML  Müsabakalara Hazır

Sabiha Gökçen TEML erkek hentbol takımı, İl birinciliği müsabakalarına iddialı bir şekilde hazırlanıyor. Okul takımı bu yılda, geçen yıl olduğu gibi şampiyonluk hedefliyor.

Haberin Tarihi: 30 Ekim 2013

YARI FİNALLERE KALMIŞTI

Okullararası Hentbol müsabakalarında geçen yılın şampiyonu Sabiha Gökçen TEML erkek takımı  bu yılda aynı başarıyı tekrarlamak ve hatta Türkiye finallerine uzanmak için aralıksız çalışmalarını sürdürüyor.  Antrenör  Murat Kabadayı gözetiminde çalışmalarını sürdüren  okul takımı bu yılda iddialı. Son yıllarda aldığı başarılı sonuçlarla dikkati çeken Sabiha Gökçen TEML ekibi geçen sezon il şampiyonluğunu elde edip Türkiye Şampiyonası’nda da yarı finallere kadar uzanmıştı.

YOĞUN ÇALIŞMA 

Yaz döneminden bu yana çalışmalarına  aralıksız devam eden Sabiha Gökçen  artık il birinciliği müsabakalarının başlamasını bekliyor.  Konu hakkında bilgi veren antrenör Kabadayı ‘Geçen yıl yakaladığımız başarı çıtasını bu sezon daha yukarılara çekmek istiyoruz.  İyi bir ekibiz. Şımarmadan önce il birinciliğini elde etmek, ardından önce yarı finallere ve sonra da finallere kadar gitmek istiyoruz’ şeklinde konuştu. 

Sakarya Gazetesi

Bir Yorum Yazın