.
HESABIM
Üye Ol

Sakarya’da Hedef : “Süper Lig”

Sakarya’da Hedef : “Süper Lig”

Türkiye Deplasmanlı Hentbol 1. Ligi ekiplerinden Sakarya Büyükşehir Belediyespor, Hüseyin Kuriş, Şenol Köksal ve İsmail Avşar’ı transfer etti.

Haberin Tarihi: 27 Ağustos 2014

Yeni sezonda hedefi Süper Lig olarak belirleyen Büyükşehir Belediyespor Hentbol Takımı, Ankara Metropol Spor Kulübü’nün tecrübeli pivotu Hüseyin Kuriş, İstanbul Anafen Spor Kulübü’nün başarılı sol kanat oyuncusu Şenol Köksal ve genç kalecisi İsmail Avşar’ı kadrosuna kattı.

Sakarya Büyükşehir Belediyespor Hentbol Takımı, bu yıl mücadele edeceği Türkiye Deplasmanlı Hentbol 1. Ligi öncesinde kadrosunu önemli transferler ile güçlendirmeye devam ediyor. Yeni sezonda hedefi Süper Lig olarak belirleyen Büyükşehir, Ankara Metropol Spor Kulübünün 29 yaşındaki tecrübeli pivotu Hüseyin Kuriş, İstanbul Anafen Spor Kulübünün 21 yaşındaki başarılı sol kanat oyuncusu Şenol Köksal ve 20 yaşındaki genç kalecisi İsmail Avşar’ı kadrosuna kattı.
 

Önümüzde Zorlu Bir Maraton Var
Hentbol Takımı Antrenörleri Tevfik Karagözoğlu ve Metin Öztürk’ün de hazır bulunduğu imza töreninde konuşan Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Orhan Bayraktar, Süper Lig’e uzanan zorlu 1. Lig maratonunda önemli transferler gerçekleştirdiklerini ifade etti. Bayraktar, “Hentbol Takımımız bu sezon 12 takımın yer aldığı Deplasmanlı 1. Lig’de mücadele edecek. Hedefimiz, Süper Lig’e yükselmek. Bu yolda çalışmalarımız kararlılıkla devam ediyor. Yeni transferlerimizin kulübümüze hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

 

Bir Yorum Yazın