.
HESABIM
Üye Ol

Sakızoğlu Grup Hentbol’da

Sakızoğlu Grup Hentbol’da

Antalya’nın köklü spor kulüplerinden Sakızoğlu 1960 Sümerspor’un ana sponsoru Sakızoğlu Grup, şampiyonluk için kesenin ağzını açtı.

Haberin Tarihi: 29 Ağustos 2012

Bu yıl Antalya’yı Türkiye Bayanlar Hentbol 1. Ligi’nde temsil edecek Sakızoğlu 1960 Sümerspor Kulübü’nün ana sponsoru Sakızoğlu Grup, sporculara şampiyonluk halinde 10 bin TL şampiyonluk pirimi vereceğini açıkladı. Sakızoğlu ayrıca, kulübü de bir ev hediye edecek.
 

Sakızoğlu 1960 Sümerspor Hentbolhaber.Net

Bayanlar Hentbol Ligi’nde yeni sezon 22-23 Eylül’de başlıyor. Lig’de Antalya’yı temsil edecek olan Sakızoğlu 1960 Sümerspor Kulübü çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Sakızoğlu Grubu’nun ana sponsorluğu ile hedef büyüten bayan hentbolcular, ligdeki ilk sezonlarında “şampiyonluk” hedefliyor.

Sakızoğlu Grup yetkilileri, şampiyonluk halinde tüm sporculara 10’ar bin lira pirim verileceğini, ayrıca kulübü de bir ev hediye edileceğini açıkladı.

Kulüp Başkanı Ercan Mutlu, Sakızoğlu Grubu’nun desteği ile hedef büyüttüklerini belirterek, “Birinci Lig’deki ilk senemizde şampiyonluk parolası ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çok genç ve kaliteli bir ekibiz. Birinci Lig’in yanı sıra, gençlerde ve yıldızlarda da Türkiye Şampiyonluğu’nu hedefliyoruz” dedi.

Kaynak : Antalya – İHA

Bir Yorum Yazın