.
HESABIM
Üye Ol

Samsun GSK, Kastamonu GSK karşısında galip (34-44)

Samsun GSK, Kastamonu GSK karşısında galip (34-44)

Hentbol Kadınlar 2’nci Lig E Grubu’nda sezonun ilk karşılaşmasında Kastamonu Gençlik Spor Kulübü ile Samsun Gençlik Spor karşılaştı.

Haberin Tarihi: 27 Aralık 2021

HENTBOLHABER.NET – Kastamonu Merkez Spor Salonu’nda oynanan karşılaşma, Samsun ekibinin 34-44 üstünlüğüyle sona erdi. Müsabakanın ilk yarısı da 15-16 konuk ekibin üstünlüğüyle tamamlandı.

Hentbol Kadınlar Süper Ligi’nde mücadele eden Kastamonu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’nün pilot takımı olarak projelendirilen, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün destekleriyle hayat bularak bu sezon itibariyle Hentbol Kadınlar 2’nci Lig’de mücadele eden Kastamonu Gençlik Spor Kulübü’nü, dünkü maçta çok sayıda taraftar da yalnız bırakmadı.

Karşılaşmayı Kastamonu Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yurt ve Necdet Karahasanoğlu, Gençlik ve Spor İl Müdürü Reşat Asrak, Kastamonu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Mustafa Köklü ve yönetim kurulu üyeleri ve Şampiyonlar Ligi’nde mücadele eden Süper Lig ekibi Kastamonu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’nün sporcuları protokolden takip etti.

Bir Yorum Yazın