.
HESABIM
Üye Ol

Selçuklu Belediyespor Son Sürat

Selçuklu Belediyespor Son Sürat

Selçuklu Belediyespor Hentbol takımı 2011-2012 Hentbol sezonunda Türkiye Erkekler Hentbol 1. Ligi A Klasmanında mücadele edecek. Genç ve başarılı bir ekibe sahip olan Selçuklu Belediyespor Hentbol takımı hazırlıklarını Selçuklu Belediyesi Spor Salonu’nda sürdürüyor.

Haberin Tarihi: 27 Temmuz 2012
Antrenör Hasan Bakar tarafından çalıştırılan mavi – beyazlı ekip lig öncesi tüm eksiklerini tamamlıyor.

Selçuklu Belediyespor Hentbol Antrenörü Hasan Bakar, genç ve başarılı bir ekibe sahip olduklarını belirterek, şunları söyledi:

"Genç sporcularımızla geçtiğimiz yıl lige tutunmayı başardık. Kazandığımız tecrübe ile bu yıl ligin üst sıralarını zorlayacak ve süper lige çıkmak için gayret göstereceğiz. Bu konuda yetenekli olan kadromuza güveniyorum. Bu konuda bize destek olan yönetimimize de teşekkür ediyorum."dedi.

Selçuklu Belediyespor Kulübü Başkanı Selçuk Aksoy, "Selçuklu Belediyespor Kulübü olarak faaliyet gösterdiğimiz branşlarda başarılı sonuçlar alıyor ve milli takımlarımıza çok sayıda sporcu gönderiyoruz. Başarılı olduğumuz branşlardan birisi de Hentbol.

Küçük yaşlardan itibaren kulübümüzde spor yapan hentbolcularımız her geçen yıl daha da başarılı bir grafik çiziyor. Lige en iyi şekilde hazırlanan takımımızın bu yıl daha başarılı sonuçlar alacağına inanıyorum. Başarılı bir kulüp olmamız ve başarılı sporcular yetiştirmemiz için bize her konuda destek olan Selçuklu Belediye Başkanımız Uğur İbrahim Altay’a teşekkür ediyorum." dedi.

Kaynak :CİHAN Haber Ajansı

Bir Yorum Yazın