.
HESABIM
Üye Ol

Selmi Yeniden Antalyaspor’da

Selmi Yeniden Antalyaspor’da

Türkiye Erkekler Süper Lig’inde mücadele eden Antalyaspor Hentbol Takımı,geçtiğimiz sezonda kadrosunda bulunan Marouen Selmi ile 1 yıllık yeni sözleşme imzaladı.

Haberin Tarihi: 26 Ağustos 2013

Yaz boyunca ismi Anafen Koleji ile anılan , hatta sanal ortamda bile Anafen ile anlaştığı yazılan Tunus’lu oyuncu Antalyaspor’a imza attı.

Antalyaspor Hentbol Şube Sorumlusu Hakan İrban, "Geçtiğimiz sezona göre daha düşük bütçe ile takım kuruyoruz. Parasını ödeyemeceğimiz transferler yapmıyoruz. Sözümüzü yerine getirecek hamleler yapıyoruz. Bizim için güven ve itibar önemli çünkü Antalyaspor’u temsil ediyoruz"

Tekrar Antalyaspor’da olmaktan mutlu olduğunu söyleyen Selmi, "Antalyaspor’u Şube Sorumlusu Hakan İrban’ın yaklaşımı ve verdiği güven sayesinde Antalyaspor’u tercih ettim. Geçen sezona göre daha iyi bir kulüp yapısı var. Ayrıca Antalya şehrinin güzelliği ve iklimi bu tercihimde önemli oldu."

Kalabalık basın mensubu önünde imza atmaktan dolayı heyecanlı olduğunu dile getiren Selmi, "Geçen sezon sessiz sedasız Antalya’ya gelmiştim. Bu sezon ise bambaşka bir ortam var. Kameralar ve fotoğraf makineleri önünde kalabalık basın mensubu karşısında imza atmaktan dolayı çok heyecanlı ve mutluyum" dedi.

24 yaşındaki Tunuslu oyuncu geçtiğimiz sezon 90 gol atmıştı.

Selmi Antalyaspor

Hentbol Bayanlar Süper Liginde 2013-2014 Sezonu Şampiyonu Hangi Takım Olur?

 

Hentbol Erkekler Süper Liginde 2013-2014 Sezonu Şampiyonu Hangi Takım Olur?

Not: Takımların sıralaması il sırasına göre yapılmıştır.

 

Bir Yorum Yazın