.
HESABIM
Üye Ol

Serdar Eler, Yeliz Özel ve İlke Şen’den Açıklamalar

Serdar Eler, Yeliz Özel ve İlke Şen’den Açıklamalar

Hentbol Bayanlar Süper Ligi Play-Off yarı final 2.müsabakasında Ardeşen Gsk’yı yenmeyi başaran Ankara Yenimahalle Belediyespor’da Antrenör Serdar Eler, Takımın yıldız oyuncuları Yeliz Özel ve İlke Şen açıklamalarda bulundu

Haberin Tarihi: 6 Nisan 2014

Yenimahalle Belediyespor’da Antrenör Serdar Eler müsabaka sonrası sıcağı sıcağına Hentbolhaber.Net’e  yapmış olduğu açıklamada şunları söyledi:

Eler, "  Seyir zevki yüksek olan bir müsabaka idi. Hem bizim taraftarımız , hem de Ardeşen Taraftarının olması müsabakada güzel bir atmosfer olmasını sağladı. Her iki takım taraftarıda centilmence takımlarını destekledi. Maçın sonunda gülen taraf biz olduk. Seride 1-1 eşitliği yakaladık. Daha az hata yaparak kalitemizi ortaya koyarak salı günü de galip gelmek istiyoruz."dedi.

Yeliz Özel, Ardeşen müsabakası ile ilgili olarak, "Seride durumu 1-1 getirdik. Ardeşen’de daha fazla ikinci yarıda hata yapmıştık. Ancak Ankara’da daha iyi oynadık. Tur’u geçeceğimiz inancındayım. Takım halinde iyi işler yaptık. Özellikle bugün  takım arkadaşlarımdan Lence çok iyi idi pivot mevkiinde. Bende üzerime düşen ne ise en iyisini yapmaya çalıştım. Salı günü de kazanarak avantajı elimize alacağım inancındayım."dedi.

İlke Şen müsabaka ile ilgili olarak , "İlk müsabakada biraz daha rahat bir düşünce ile gitmiş olduğumuzu fark ettik. 2.maçta daha hırslı oynadık ve kazanmayı bildik. Takım arkadaşlarımız ile daha iyi mücadele ettik. Rakibimiz ile Ardeşen’de oynamak çok farklı. Ardeşen Gsk’ya saygı duyuyoruz. Bundan sonra ki hedefimiz salı günü galip gelmek ve seride 2-1 öne geçmek olacaktır."dedi.

Bir Yorum Yazın