.
HESABIM
Üye Ol

Serdar Seymen: “Tüm maçları kazanarak şampiyon olmak istiyoruz”

Serdar Seymen: “Tüm maçları kazanarak şampiyon olmak istiyoruz”

Hentbol Erkekler Süper Liginin ilk devresini ikinci sırada tamamlayan Spor Toto Baş antrenör’ü Serdar Seymen Hentbolhaber.Net’e açıklamalarda bulundu.

Haberin Tarihi: 4 Ocak 2022

HENTBOLHABER.NET – Serdar Seymen yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Ligi, lider olarak tamamlamak isterdik ancak ikinci sırada tamamladık. Şampiyonluk hedefindeki bütün istek ve arzumuz devam ediyor. Milli takıma çok sayıda oyuncu verdiğimizden dolayı birtakım zorluk yaşadığımız maçlar oldu elbette. Milli takım dönüşü Hatay maçında zorlandık. Onun dışında geldiğimiz noktada gayet iyi durumdayız. Ligin ilk yarısında oynanması gereken bizim için de son derece önemli olan Beykoz maçını oynayacağız. Bu maç ile birlikte ilk yarıyı bitirmiş olacağız.”

Milli takım programı hakkında ise Seymen, “Milli takım dönüşünde Ocak 22 ve 23’ünde çocuklar dönecekler 24’ünde ise kupa maçlarımız başlıyor. Dinlenme aralığı verilmemiş maalesef. Bu durumu  ise biz kendi aramızda çözeceğiz”dedi.

“BÜTÜN GAYRETİMİZİ GÖSTERECEĞİZ”

Seymen: “İkinci yarı için de elimizden geldiğince tüm maçları kazanarak şampiyon tamamlamak için  bütün gayreti göstereceğiz.”

Seymen son olarak transfer düşünmediklerini de vurguladı. 

Bir Yorum Yazın