.
HESABIM
Üye Ol

“Seriye Devam Etmek İstiyoruz”

“Seriye Devam Etmek İstiyoruz”

Ardeşen Gençlik ve Spor kulübü Antrenörü Kemal Durak,lige iyi başladıklarını ve seriye devam etmek istediklerini belirtti.

Haberin Tarihi: 6 Ocak 2014

Hentbol Bayanlar Süper Ligi’nde deplasmanda İzmir Büyükşehir Belediyespor’u 30-21 yenerek ikinci yarıya galibiyetle başlayan Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü’nün antrenörü Hüsnü Kemal Durak, ikinci yarıya galibiyetle başladıkları için mutlu olduklarını söyledi. 

Durak, yaptığı açıklamada, önemli sakatlıkların geçmesi ve devre arası takviyelerle önemli ölçüde güçlendiklerini belirterek, "Bizim için yeni bir seriye başlama açısından İzmir Büyükşehir Belediyespor maçı çok önemli bir karşılaşmaydı. Bu karşılaşmadan da yüzümüzün akıyla çıkmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Sezonun ikinci yarısına galibiyetle başladığımız için mutluyuz" dedi.

Hafta sonu sahalarında Üsküdar Belediyespor’u ağırlayacaklarını ifade eden Durak, "Hazırlıklara başladık. İyi başladığımız seriyi Üsküdar Belediyespor galibiyeti ile devam ettirmek istiyoruz. İlk yarıdan farklı, kaliteli ve dirençli bir lig içerisindeyiz. Bunun bilincinde, üzerine koyarak çalışmalarımız sürecektir. Daha mücadeleci, agresif, koşan, tempolu oynayan takım olma olgusunu gerçekleştireceğiz" diye konuştu.

Şubat ayının ilk haftasında Challenge Kupası’nın başlayacağını hatırlatan Durak, "Kupada Sırbistan temsilcisi ZRK Naisa Nis takımı ile mücadele edeceğiz. Avrupa maçlarına da çok değer veriyoruz. Çalışmalarımızı daha yoğun, içerikli bir programla sürdüreceğiz. Avrupa’da adımızı duyurmak istiyoruz" ifadelerini kullandı.

AA

Bir Yorum Yazın