.
HESABIM
Üye Ol

Sinop’un Yıldızları Kupa Peşinde

Sinop’un Yıldızları Kupa Peşinde

Sinop Gençlerbirliği Amatör Spor Kulübü Yıldız Hentbol Takımı Türkiye Finallerinde mücadele edecek.

Haberin Tarihi: 14 Mayıs 2013

Gençlerbirliği amatör spor kulübü yıldız hentbol takımı önce Bartın ilinde yapılan grup müsabakalarında Zonguldak, Bolu, Bartın ve Karabük temsilcilerini yenerek  Yarıfinal oynama hakkı kazandı. Daha sonra Samsun ilinde yapılan Yarı Final müsabakaları sonucunda İzmir ,Trabzon ve Sivas temsilcilerini yenerek Türkiye finallerinde oynama hakkı elde eden Gençlerbirliği Amatör Spor Kulübü, büyük bir başarıya imza attı.

Kulüp başkanı Veli Tok, “Beden eğitimi öğretmeni Şükrü Sert’in  planlı şekilde yapmış olduğu çalışmaların meyvelerini topluyoruz” dedi.

Alt yapı çalışmalarına güzel bir örnek olduğunu söyleyen Gençlerbirliği Başkanı Veli Tok hedefin kendi yetiştirdiğimiz sporcularla ilimizi liglerde temsil etmek olduğu bunun içinde hocamızla birlikte koordineli bir şekilde çalıştıklarını ifade etti. Hiç bir maddi geliri olmayan kulübümüzün bu tür başarılarla adını duyurmaya çalıştığını belirten  Veli Tok, 20 Haziranda oynanacak olan final müsabakalarında da takımımızın aynı başarıları göstereceğinden şüphesi olmadığını ,antrenör ve sporcu kardeşlerine başarılar dilediğini vurguladı.

Sinop Gençlerbirliği amatör spor kulübü yıldız hentbol takımı
 

 

Bir Yorum Yazın