.
HESABIM
Üye Ol

Skorsuz paylaşım

Skorsuz paylaşım

Kastamonu Belediyespor ile Yalıkavak Spor Kulübü, Türkiye Kupası yarı finalinde Türkiye Hentbol Federasyonu Spor Salonu’nda karşı karşıya geldi.

Haberin Tarihi: 7 Mayıs 2022

HENTBOLHABER.NET –Kastamonu Belediyespor ile Yalıkavak Spor Kulübü, Türkiye Kupası yarı finalinde Türkiye Hentbol Federasyonu Spor Salonu’nda karşı karşıya geldi. İlk yarıyı Yalıkavak 13-14 önde kapatırken, maçı Kastamonu Belediyespor 30-27’lik skorla kazandı. Maçın ilk yarı skorunu sosyal medyadan paylaşan Yalıkavak, maç sonucunu paylaşmadı. ‘Skor paylaşmıyoruz’ ifadelerine yer verdi.

Yalıkavaklı bazı yöneticiler maç sonrası şeref tribününe sözlü tepkide bulundu. Şeref tribününde Türkiye Hentbol Federasyonu Başkanı Uğur Kılıç’ın yanı sıra Dışişleri Bakan Yardımcısı Faruk Kaymakçı ve AK Parti Milletvekili, eski TBMM Adalet Komisyonu Başkanı Hakkı Köylü yer alıyordu.

Yalıkavak’ın maç sonu paylaşımında; “Hentbol Federasyonu ve hakem heyetine tepki olarak skor paylaşmıyoruz!’ ifadeleri kullanıldı.

İşte o paylaşım:

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

  • Hakan
    7 Mayıs 2022 22:34 Kullanıcı Profili

    Böyle bir rezalete sebep olanlar övünün eserlerinizle. Her dönemin tetikçileri de görevlerini iyi yaptılar. Yazıklar olsun hepinize. Hentbol bu ülkede yok hükmündedir. Spor bakanı görmüştür eserini.

Bir Yorum Yazın