.
HESABIM
Üye Ol

“Sporcuya verilen değer beni etkiledi”

“Sporcuya verilen değer beni etkiledi”

Erkekler Süper Lig’de Antalyaspor forması giyecek milli kaleci Çoşkun Göktepe, Antalyaspor’da sporcuya verlen değerin çok fazla olduğunu belirtti.

Haberin Tarihi: 15 Ağustos 2015

Çoşkun Göktepe Hentbolhaber.Net’e yapmış olduğu açıklamada, “Antalyaspor büyük bir camia, taraftarı olan bir spor kulübü. Hentbole ve sporcuya verilen değer beni çok etkiledi. Başkan Nafiz Tanır ve Hentbol Şube Sorumlusu Hakan İrban’ın takımımıza verdiği önem Antalyaspor’u tercih etmemde önemli rol oynadı. Ayrıca milli takım ve kulüplerde çalıştığım Teknik Direktör Okan Halay’ın Antalyaspor camiası içinde olmasıda benim için önemli idi” dedi.

Çoşkun Göktepe Antalyaspor’daki amacını da şöyle özetledi: ” Antalyaspor’da başarılı bir sezon geçirmek istiyorum. Büyük taraftarı olan bu camiaya yakışan bir şekilde takımımıza katkı sağlamak ve kalıcı başarılar elde etmek en büyük amacım” dedi.

Bu yazıya 3 Yorum Yapıldı.

 • Erdem
  15 Ağustos 2015 10:58 Kullanıcı Profili

  Başarılarının devamını diledirim kardeşim..

 • Selim
  15 Ağustos 2015 12:14 Kullanıcı Profili

  Her zaman söylediğim bir şey eğer bir takım Erkekler Hentbol Ligi`nde Beşiktaş`a rakip olmak istiyorsa ilk yapması gereken transfer Coşkun veya Taner`i almaktır. Antalya Coşkun`u aldı ve iyi yabancıları da kadrosuna katarsa Beşiktaş,Bursa Nilüfer, Göztepe, Antalya arasında geçen bir lig görebiliriz.

 • özer 07
  18 Ağustos 2015 17:36 Kullanıcı Profili

  Coşkun Göktepe aramıza hoşgeldin.

  taraftar olarak başarılı BÜTÜNLEŞİK bir sezon geçirmemizi temenni ederiz.

  coştur bizi COŞKUN coştur bizi

  BAŞARILAR BAŞARILAR BAŞARILAR

Bir Yorum Yazın