.
HESABIM
Üye Ol

Şükrü Gönül Açıklamalarda Bulundu

Şükrü Gönül Açıklamalarda Bulundu

Ordu Boztepe Gönül Spor Kulübü Başkanı Şükrü Gönül , Hentbolhaber.Net’e açıklamalarda bulundu.

Haberin Tarihi: 15 Mayıs 2014
Geçtiğimiz yıl kurulan ve Bayanlar Hentbol 1. Liginden zorlu mücadelelerin sonunda ligi 1.ci bitirip , ardından yarı final ve finalleride aşarak Süper Lige Şampiyon olarak çıkan Ordu Boztepe Gönül Spor’da, Süper Lig hazırlıkları sürüyor.

Ordu Boztepe Gönülspor Başkanı Şükrü Gönü
l , Hentbolhaber.Net’e açıklamalarda bulundu.

Olağanüstü Genel Kurul Toplanıyor

Başkan Gönül , " Yönetim kurulu toplantısında, olağanüstü genel kurul yapılmasının kararlaştırıldığı bildirildi. Toplantı 1 ay içinde gerçekletirilecek. 2014 – 2015 sezonunda Ordu Boztepe Gönül Spor’u şirket statüsüne sokarak kurumsallaşmayı sağlayacağız. " dedi.

Takımın Şu an Durumu nedir? Oyuncularınız, transfer çalışmalarınız ne düzeyde?

Gönül , " Şuan iç transferde sporcularımızın hepsine teklifte bulunduk ve çoğu ile prensip anlaşmasına vardık. Ben Ahde Vefa ya inanan insanım. Başarıyı yakaladığımız oyuncular genç, ağırlıklı onlar tabiki kalacak.Bu oyuncularımızın yanına en az dört , beş Avrupa’dan yıldız yabancı takviyesi yapacağız. Yakın zamanda oyuncularımız ile sözleşme imzalayıp ,  bunuda kamuoyu ile paylaşacağız.. " dedi.

Marina Dmirtoviç ile Kesin olarak Anlaştık 

Başkan Gönül , Marina Dmitroviç transferi ile ilgili yaptığı açıklamada , " Marina ile kesin olarak anlaştık. En kısa sürede Ordu’ya gelecek ve resmi sözleşmeye imza atacağız. Takımımıza katkı sağlayacak ve gücümüze güç katacaktır. Hem Marina hem de bizim için transfer hayırlı olsun. " dedi. " dedi.

Bir Yorum Yazın