.
HESABIM
Üye Ol

Süper Gençler Ligi Sonuçlar ve Puan Durumu

Süper Gençler Ligi Sonuçlar ve Puan Durumu

Süper Gençler Ligi Sonuçları ve Puan Durumu şu şekilde oluştu:   Erkekler 24.12.2014 1.HAFTA PROF.DR. YAŞAR SEVİM SS SAAT A TAKIMI SONUÇ B TAKIMI 12.00 AMASYA TAŞOVA YİBO SPOR 34 29 SELÇUKLU BELEDİYESİ SK 14.00 M. MİLLİ PİYANGO SK 36 19 MERSİN HANTAŞ SPORTİF 16.00 ANTALYA SPOR KULÜBÜ 14 40 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. SK THF...

Haberin Tarihi: 30 Aralık 2014

Süper Gençler Ligi Sonuçları ve Puan Durumu şu şekilde oluştu:

 

Erkekler

24.12.2014 1.HAFTA PROF.DR. YAŞAR SEVİM SS
SAAT A TAKIMI SONUÇ B TAKIMI
12.00 AMASYA TAŞOVA YİBO SPOR 34 29 SELÇUKLU BELEDİYESİ SK
14.00 M. MİLLİ PİYANGO SK 36 19 MERSİN HANTAŞ SPORTİF
16.00 ANTALYA SPOR KULÜBÜ 14 40 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. SK
THF SPOR SALONU
11.00 GENÇLERBİRLİĞİ 28 35 TRABZONSPOR
13.00 RAINBOW KAYSERİ SPOR 35 34 ANKARA İL ÖZEL İDARE SK
15.00 B.BLD. ANKARA SPOR 35 18 NİLÜFER BELEDİYESİ SK
17.00 BEŞİKTAŞ MOGAZ 33 27 ANAFEN KOLEJİ SK
25.12.2014 2.HAFTA PROF.DR. YAŞAR SEVİM SS
12.00 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. SK 37 34 RAİNBOW KAYSERİ SPOR
14.00 SELÇUKLU BELEDİYESİ SK 33 18 ANTALYASPOR
16.00 TRABZONSPOR 32 22 MERSİN HANTAŞ SPORTİF
THF SPOR SALONU
11.00 AMASYA TAŞOVA YİBO SPOR 21 37 M. MİLLİ PİYANGO SK
13.00 ANKARA İL ÖZEL İDARE SK 30 40 B.BLD. ANKARA SPOR
15.00 NİLÜFER BELEDİYESİ SK 24 34 BEŞİKTAŞ MOGAZ
17.00 ANAFEN KOLEJİ SK 37 24 GENÇLERBİRLİĞİ
26.12.2014 3.HAFTA PROF.DR. YAŞAR SEVİM SS
12.00 M. MİLLİ PİYANGO SK 40 17 TRABZONSPOR
14.00 GENÇLERBİRLİĞİ 25 42 NİLÜFER BELEDİYESİ SK
16.00 RAİNBOW KAYSERİ SPOR 30 29 SELÇUKLU BELEDİYESİ SK
THF SPOR SALONU
11.00 ANTALYASPOR 20 36 AMASYA TAŞOVA YİBO SPOR
13.00 MERSİN HANTAŞ SPORTİF 21 33 ANAFEN KOLEJİ SK
15.00 BEŞİKTAŞ MOGAZ 32 34 ANKARA İL ÖZEL İDARE SK
17.00 B.BLD. ANKARA SPOR 44 17 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. SK
27.12.2014 4.HAFTA PROF.DR. YAŞAR SEVİM SS
12.00 ANAFEN KOLEJİ SK 31 19 TRABZONSPOR
14.00 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. SK 27 34 BEŞİKTAŞ MOGAZ
16.00 SELÇUKLU BELEDİYESİ SK 28 47 B.BLD. ANKARA SPOR
THF SPOR SALONU
15.00 AMASYA TAŞOVA YİBO SPOR 36 30 KAYSERİ RAİNBOW SPOR
11.00 ANKARA İL ÖZEL İDARE SK 42 22 GENÇLERBİRLİĞİ
13.00 ANTALYA SPOR KULÜBÜ 12 52 M. MİLLİ PİYANGO SK
17.00 NİLÜFER BELEDİYESİ SK 37 29 MERSİN HANTAŞ SPORTİF
28.12.2014 5.HAFTA PROF.DR. YAŞAR SEVİM SS
12.00 M. MİLLİ PİYANGO SK 43 24 İSTANBUL ANAFEN KOLEJİ SK
14.00 GENÇLERBİRLİĞİ 32 41 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELD. SK
16.00 B.BLD. ANKARA SPOR 40 21 AMASYA TAŞOVA YİBO SPOR
THF SPOR SALONU
11.00 TRABZONSPOR 30 33 NİLÜFER BELEDİYESİ SK
13.00 BEŞİKTAŞ MOGAZ 54 27 SELÇUKLU BELEDİYESİ SK
15.00 KAYSERİ RAİNBOW SPOR 34 14 ANTALYASPOR
17.00 MERSİN HANTAŞ SPORTİF 33 34 ANKARA İL ÖZEL İDARE SK

Bayanlar

24.12.2014 1.HAFTA KOCAELİ HASAN GEMİCİ S.S
SAAT A TAKIMI SONUÇ B TAKIMI
10.00 ANKARA 1910 SPOR 44 34 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK
12.00 YENİMAHALLE BLD. SK 50 20 BURSAGÜCÜ GENÇLİK SK
14.00 MURATPAŞA BLD. SK 29 25 1907 KANARYA SPOR
16.00 ÜSKÜDAR BLD. SK 48 10 ZAĞNOSSPOR
18.00 ARDEŞEN GSK 29 26 KASTAMONU BELEDİYE SK
25.12.2014 2.HAFTA KOCAELİ HASAN GEMİCİ S.S
10.00 1907 KANARYA SPOR 43 30 ANKARA 1910 SPOR
12.00 BURSAGÜCÜ GENÇLİK SK 21 40 ARDEŞEN GSK
14.00 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK 24 25 ÜSKÜDAR BLD. SK
16.00 KASTAMONU BELEDİYE SK 16 39 MURATPAŞA BLD. SK
18.00 ZAĞNOSSPOR 13 49 YENİMAHALLE BLD. SK
26.12.2014 3.HAFTA KOCAELİ HASAN GEMİCİ S.S
10.00 MURATPAŞA BLD. SK 36 18 ARDEŞEN GSK
12.00 ANKARA 1910 SPOR 39 27 KASTAMONU BELEDİYE SK
14.00 YENİMAHALLE BLD. SK 31 37 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK
16.00 ÜSKÜDAR BLD. SK 21 29 1907 KANARYA SPOR
18.00 ZAĞNOSSPOR 26 44 BURSAGÜCÜ GENÇLİK SK
27.12.2014 4.HAFTA KOCAELİ HASAN GEMİCİ S.S
10.00 1907 KANARYA SPOR 38 33 YENİMAHALLE BLD. SK
12.00 BURSAGÜCÜ GENÇLİK SK 11 58 MURATPAŞA BLD. SK
14.00 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK 52 08 ZAĞNOSSPOR
16.00 KASTAMONU BELEDİYE SK 16 36 ÜSKÜDAR BLD. SK
18.00 ARDEŞEN GSK 24 32 ANKARA 1910 SPOR
28.12.2014 5.HAFTA KOCAELİ HASAN GEMİCİ S.S
10.00 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK 50 24 BURSAGÜCÜ GENÇLİK SK
12.00 ANKARA 1910 SPOR 20 21 MURATPAŞA BLD. SK
14.00 YENİMAHALLE BLD. SK 39 15 KASTAMONU BELEDİYE SK
16.00 ÜSKÜDAR BLD. SK 44 35 ARDEŞEN GSK
18.00 ZAĞNOSSPOR 14 40 1907 KANARYA SPOR

 

 

ERKEKLER SÜPER GENÇLER LİGİ 1. BÖLÜM PUAN DURUMU
SIRA TAKIMLAR O G M B A Y AV P
1 M.MİLLİ PİYANGO SK 5 5 0 0 208 93 115 10
2 B.BELEDİYESİ ANKARASPOR 5 5 0 0 206 114 92 10
3 BEŞİKTAŞ MOGAZ 5 4 1 0 187 139 48 8
4 KAYSERİ RAİNBOW SK 5 3 2 0 163 150 13 6
5 ANKARA İL ÖZEL İDARE SK 5 3 2 0 174 162 12 6
6 ANAFEN KOLEJİ SK 5 3 2 0 152 140 12 6
7 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. SK 5 3 2 0 162 158 4 6
8 NİLÜFER BELEDİYESİ SK 5 3 2 0 154 153 1 6
9 AMASYA TAŞOVA YİBO SK 5 3 2 0 148 156 -8 6
10 TRABZONSPOR 5 2 3 0 133 154 -21 4
11 KONYA SELCUKLU BLD. SK 5 1 4 0 146 183 -37 2
12 MERSİN HANTAŞ SPORTİF SK 5 0 5 0 124 172 -48 0
13 GENÇLERBİRLİĞİ 5 0 5 0 131 197 -66 0
14 ANTALYASPOR 5 0 5 0 78 195 -117 0

 

BAYANLAR SÜPER GENÇLER LİGİ 1. BÖLÜM PUAN DURUMU
SIRA TAKIMLAR O G M B A Y AV P
1 MURATPAŞA BELEDİYESİ SK 5 5 0 0 183 90 93 10
2 ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK 5 4 1 0 174 114 60 8
3 1907 KANARYA SPOR 5 4 1 0 175 127 48 8
4 YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK 5 3 2 0 202 123 79 6
5 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. SK 5 3 2 0 197 132 65 6
6 ANKARA 1910 SPOR 5 3 2 0 165 149 16 6
7 ARDEŞEN GSK 5 2 3 0 146 159 -13 4
8 BURSAGÜCÜ GENÇLİK 5 1 4 0 120 224 -104 2
9 KASTAMONU BELEDİYESİ SK 5 0 5 0 100 182 -82 0
10 ZAĞNOSSPOR 5 0 5 0 71 233 -162 0

 

 

Anahtar Kelime: , , ,

Bir Yorum Yazın