.
HESABIM
Üye Ol

Süper Lig Antrenörleri Biraraya Geldi

Süper Lig Antrenörleri Biraraya Geldi

Hentbol Süper Lig Antrenörleri Toplantısı Ankara’da başladı.

Haberin Tarihi: 28 Mart 2014

Türkiye Hentbol Federasyonu (THF) Konferans Salonu’nda düzenlenen değerlendirme toplantısına, Süper Lig takımlarının antrenörlerinin yanı sıra THF Teknik Kurul Başkanı Mehmet Ali Çeliksoy ile A Milli Erkek Hentbol Takımı Anterenörü Adnan Öztürk katıldı.

THF Teknik Kurul Başkanı Çeliksoy, iki gün sürecek toplantının açılışında yaptığı konuşmada, antrenörlerden Türk hentbolunun geleceği için katkılarını beklediklerini söyledi.

Antrenörlerin Süper Lig, Türkiye Kupası ve Gençler Ligi’nin statülerine ilişkin dilek ve temennilerini dinleyeceklerini dile getiren Çeliksoy, "İki yıl sonra tekrar bir araya geldik. Eleştirilerinizi ve tekliflerinizi kayda geçireceğiz. Daha sonra yönetim kuruluyla bu düşüncelerinizi paylaşacağız" dedi.

A Milli Erkek Hentbol Takımı Antrenörü Öztürk ise önümüzdeki sezon hentbolu nasıl daha ileri götürebilirizin derdini taşıdıklarını ve bunun için toplandıklarını ifade etti.

Toplantının ilk gününde 2013-2014 sezonunun değerlendirmesi yapıldı. Ligler, Gençler Ligi, yabancı statüsü gibi konular ele alındı. Antrenörler de söz alarak, sıkıntılarını ve görüşlerini dile getirdi.

Bir Yorum Yazın