.
HESABIM
Üye Ol

Süper Ligin Yeni Konuğu

Süper Ligin Yeni Konuğu

Anafen Kolej Spor,2013-2014 hentbol Sezonu Süper Lig’inde mücadele etmeye hak kazandı.

Haberin Tarihi: 16 Nisan 2013

2007 yılında küçüklerde şampiyon olduğu kadrosuyla yükselen, Yıldız ve Gençlerde 7 milli sporcu kazandıran Anafen Koleji Spor Kulübü, bu yıl nihai hedefine ulaştı ve 2012-2013 THF Erkekler 1.Lig "A" Kategorisi’nde şampiyon olarak, Süper Ligde mücadele etmeye hak kazandı.

Anafen Koleji

 


Altyapılar, okullar ve 1. Lig kategorilerinde minik yaşta hentbola başlayan sporcuları ile bu günlere gelen Anafen Koleji, İstanbul ve Türk hentbolu için de umut vaat ediyor.

Anafen Kolej Spor Hentbol Takımı 2005-2006 sezonunda başlayan hentbol faaliyetlerini, küçük, yıldız, genç ve deplasmanlı lig mücadelesinde her sezon bir başarı elde ederek kazandığı tecrübeyi süper ligine taşıdı. Başarılarını özellikle alt yapıdan yetiştirdiği sporculardan elde eden Anafen Kolej Spor, hentbol ailesinin her kesiminden takdir ve ilgi topladı.

Anafen Kolej Spor uzun yıllar kadrosunu muhafaza ederek Türkiye Hentbol Federasyonuna, yıldızlar ve gençlerde 7 milli sporcu kazandırdı. Ligin en genç kadrosuna sahip olan Anafen Kolej Spor’un yetenekli sporcuları şölen havasında yapılan törenle kupa ve madalyalarını aldı.

2012-2013 Sezonunda Hentbol Erkekler Türkiye Kupasını Kim Kazanır?

 

Bir Yorum Yazın