.
HESABIM
Üye Ol

Taşova Yibo’dan , Başkan Öztürk’e Ziyaret

Taşova Yibo’dan , Başkan Öztürk’e Ziyaret

Taşova Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Ahmet Dayıbaş ile Taşova YİBO Hentbol Spor Kulübü Antrenörü Sercan Şenel, Belediye Başkanı Bayram Öztürk’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Haberin Tarihi: 15 Nisan 2014

Taşova Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Ahmet Dayıbaş ile Taşova YİBO Hentbol Spor Kulübü Antrenörü Sercan Şenel, Belediye Başkanı Bayram Öztürk’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Dayıbaş, ilçede bulunan spor tesisleri ve yapılan spor etkinlikleri hakkında bilgi verdi.

Taşova YİBO Hentbol Spor Klübü Antrenörü Sercan Şenel ise , " YİBO olarak ülke çapında ilçemizi başarı ile temsil ediyoruz. Geçtiğimiz yıl Hentbol Süper Ligi’ni son anda kaçırdık. Bu sezon ise ligi 2. sırada bitirdik ve önümüzdeki hafta Ankara’da play-0ff maçlarının ilk turunu oynayacağız. Amacımız bu süreci  başarı ile tamamlayıp daha sonra da Kastamonu’da  final grubunda ilk iki sırayı alarak Süper Lig’e çıkmak istiyoruz " dedi.

Belediye Başkanı Öztürk, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek , " Yaptığınız ziyaretten dolayı son derece memnun oldum. Son yıllarda biz de Taşova YİBO’nun başarıları ile gurur duyduk ve duymaya da devam ediyoruz. Bizim de tek temennimiz ilk önce Ankara’da daha sonra da Kastamonu’da başarılı olarak süper lige çıkılmasıdır. " dedi.

Belediye olarak her zaman sporun ve sporcunun yanında yer alacaklarını belirtti.

Bir Yorum Yazın