.
HESABIM
Üye Ol

Terörist Saldırıyı Lanetliyoruz

Terörist Saldırıyı Lanetliyoruz

Gaziantep metropol Şehitkamil İlçesi’ndeki Karşıyaka Polis Merkezi’nin önünde, bomba yüklü bir aracın teröristlerce infilak ettirilmesi sonucu, ilk belirlemelere göre 9 vatandaşımızın yaşamını yitirdiği, bir çoğu ağır olmak üzere 60’tan fazla vatandaşımızın da yaralandığı haberini büyük bir üzüntü ve tepkiyle öğrendik. Tüm yurtta bayram sevincinin yaşandığı bu günlerde önce Hakkari, ardından da Gaziantep’te gerçekleştirilen bu hain...

Haberin Tarihi: 21 Ağustos 2012

Gaziantep metropol Şehitkamil İlçesi’ndeki Karşıyaka Polis Merkezi’nin önünde, bomba yüklü bir aracın teröristlerce infilak ettirilmesi sonucu, ilk belirlemelere göre 9 vatandaşımızın yaşamını yitirdiği, bir çoğu ağır olmak üzere 60’tan fazla vatandaşımızın da yaralandığı haberini büyük bir üzüntü ve tepkiyle öğrendik.

Tüm yurtta bayram sevincinin yaşandığı bu günlerde önce Hakkari, ardından da Gaziantep’te gerçekleştirilen bu hain ve kalleş terörist saldırıları lanetliyoruz. Ölen vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar; başta yaşamını yitiren vatandaşlarımızın yakınları olmak üzere tüm Ulusumuza başsağlığı diliyoruz.


Hentbolhaber.Net Ekibi

Bir Yorum Yazın