.
HESABIM
Üye Ol

Tiryaki : “Anafen Koleji Güzel Bir Sezon Yaşayacak”

Tiryaki : “Anafen Koleji Güzel Bir Sezon Yaşayacak”

Erkekler Süper Ligi ekibi Anafen Koleji antrenörü Çetin Tiryaki , 4.Nilüfer Kupasını hentbolhaber.net’e değerlendirdi.

Haberin Tarihi: 30 Ağustos 2014
Çok ciddiyetle planlanmış bir turnuva olduğunu belirten Çetin Tiryaki , "Bursa Nilüfer Belediyespor , İzmir Büyükşehir Belediyespor ile Lig maçları çekişmesinde maçlar oynadık. Burada hem takımların hazırlanması hem de hakemlerimiz sezon öncesi hazırlıkları açısından güzel bir turnuva oldu. Turnuvada emeği geçen herkese teşekkür ederim."dedi.

Tiryaki, " Sezon öncesi hazırlıkları kapsamında Kondisyoner Orhan Şimşek ile birlikte hazırlandıklarını ve Orhan Şimşek’in sezon içerisinde katkılarının da çok fazla olacağı düşünüyoruz."dedi.

Ayrıca yeni sezon daha başarılı olacaklarına inandıklarını belirten Tiryaki , " Yeni sezonda Anafen Koleji bir önceki sezona göre daha başarılı bir grafik çizecektir. Biz başarılı olabilmek adına teknik ekibim ve oyuncularımla en iyişekilde hazırlıklarımızı sürdürüyoruz."dedi.

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

  • Ahmet Mesut
    5 Ocak 2015 10:16 Kullanıcı Profili

    Çok iyi bir kondisyoner onun sayesinde sene başında çok şey kat ettik sakatlıklarlada özel ilgileniyo ve sakatlıkları en az süreye indiriyo görevini çok iyi bir şekilde yapıyor yaptırdığı antremanlar keyifli geçiyo yani yaptığınız antremandan zevk alarak yapıyorsunuz . 🙂

Bir Yorum Yazın