.
HESABIM
Üye Ol

Trabzon’da Muhteşem Açılış Töreni

Trabzon’da Muhteşem Açılış Töreni

Trabzon’da Gençler Türkiye Şampiyonası açılış seramonisi gerçekleşti.

Haberin Tarihi: 26 Şubat 2014

Trabzon’da Gençler Türkiye Şampiyonası açılış seramonisi 19 Mayıs Spor Salonu’nda gerçekleşti.

Törende halk oyunu gösterisi açılışa damga vurdu.

Trabzon’lu hentbol severler 19 Mayıs Spor Salonu’na heyecan kattı.

19 Mayıs Spor Salonu’nda yapılan ve Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen Liseli Gençler Türkiye Hentbol Şampiyonası’na 8 Erkek ve 8 Bayan takım olmak üzer toplam 16 takım katıldı. Turnuvada şampiyon olan bay-bayan takımlar ülkemizi Haziran ayı içerisinde Trabzon’da yapılacak olan ISF Dünya Liseli Gençler Hentbol Şampiyonası’nda temsil edecekler. Beş gün sürecek olan turnuvaya Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Eskişehir, İzmir ve İstanbul’da 16 takım katıldı.

Açılış konuşmasında katılan sporculara başarılar dileyen Trabzon Vali yardımcısı Halil İbrahim Ertekin, "Sizleri Türkiye’nin değişik bölgelerinden sporcularsınız. Ortak amaç ve beraberlik içerisindesiniz. Sizlerin bu turnuvaya katılmanızda destekleri oılan okullarımızın yöneticilerini ve öğretmenlerine teşekkür ediyorum. Okullarımızda derslerde başarılı olmak önemli, ama diğer bir başarıda hem sosyal hayatta başarı hem de kendinizi geliştirme anlamında bir spor dalıyla da uğraşmak ve o anlamda başarılı olmak çok güzel" şeklinde konuştu.

Trabzon Vali Yardımcısı Halil İbrahim Ertekin açılış konuşmasından sonra katılan takımlara hazırlanan hediye paketlerini verdi.

Resimler ve Detaylar Hentbolhaber.Net’te paylaşılacaktır.

Bir Yorum Yazın