.
HESABIM
Üye Ol

Türkiye Kupası heyecanı devam ediyor

Türkiye Kupası heyecanı devam ediyor

Kadınlar Türkiye Kupası 1. tur maçları 6 merkezden oynanan maçlar ile devam ediyor.

Haberin Tarihi: 28 Ağustos 2016

HENTBOLHABER.NET – Türkiye Kupası 1. tur maçları Ankara, Rize, Muğla ve Balıkesir olmak üzere 4 ayrı merkezde 6 grupta oynanıyor. 22 takımın mücadele ettiği 1. tur müsabakalarında gruplarında ilk 2 sırayı alan 12 takım son 16 turuna yükselecek. 

Müsabakalar 29 Ağustos’ta tamamlanacak.

Müsabaka sonuçları ve program:

TÜRKİYE KUPASI A GRUBU
ANKARA / PROF.DR. YAŞAR SEVİM SPOR SALONU
TARİH SAAT TAKIMLAR
27 Ağustos 2016 13:00 ESKİŞEHİR HENTBOL SK 46 33 METROPOLSPOR
27 Ağustos 2016 15:00 SAMSUN GSK 30 27 GAZİ PASİFİK SK.
TARİH SAAT TAKIMLAR
28 Ağustos 2016 13:00 METROPOLSPOR 24 28 SAMSUN GSK
28 Ağustos 2016 15:00 GAZİ PASİFİK SK. 28 31 ESKİŞEHİR HENTBOL SK
TARİH SAAT TAKIMLAR
29 Ağustos 2016 13:00 ESKİŞEHİR HENTBOL SK SAMSUN GSK
29 Ağustos 2016 15:00 GAZİ PASİFİK SK. METROPOLSPOR
TÜRKİYE KUPASI B GRUBU
RİZE / ARDEŞEN MYO SPOR SALONU
TARİH SAAT KARŞILAŞACAK TAKIMLAR
27 Ağustos 2016 15:00 KASTAMONU BELEDİYESİ SK 32 14 PAZARSPOR
27 Ağustos 2016 17:00 SİVAS BELEDİYESİ SK. 34 25 ELAZIĞ SOSYAL YARD. SK
TARİH KARŞILAŞACAK TAKIMLAR
28 Ağustos 2016 15:00 PAZARSPOR 19 26 SİVAS BELEDİYESİ SK.
28 Ağustos 2016 17:00 ELAZIĞ SOSYAL YARD. SK 19 41 KASTAMONU BELEDİYESİ SK
TARİH KARŞILAŞACAK TAKIMLAR
29 Ağustos 2016 15:00 KASTAMONU BELEDİYESİ SK SİVAS BELEDİYESİ SK.
29 Ağustos 2016 17:00 ELAZIĞ SOSYAL YARD. SK PAZARSPOR
TÜRKİYE KUPASI C GRUBU
ANKARA / POLATLI YENİ SPOR SALONU
TARİH SAAT TAKIMLAR
27 Ağustos 2016 13:00 GENÇ UŞAK SPOR KLB. 30 27 POLATLI BEL. SK
27 Ağustos 2016 15:00 AKSARAY BELEDİYESİ SK. 50 17 KEMALPAŞA ATA GSK
TARİH SAAT TAKIMLAR
28 Ağustos 2016 13:00 POLATLI BEL. SK 20 36 AKSARAY BELEDİYESİ SK.
28 Ağustos 2016 15:00 KEMALPAŞA ATA GSK 24
39 GENÇ UŞAK SPOR KLB.
TARİH SAAT TAKIMLAR
29 Ağustos 2016 13:00 GENÇ UŞAK SPOR KLB. AKSARAY BELEDİYESİ SK.
29 Ağustos 2016 15:00 KEMALPAŞA ATA GSK POLATLI BEL. SK
TÜRKİYE KUPASI D GRUBU
MUĞLA /BODRUM BİNNAZ KARAKAYA SPOR SALONU
TARİH SAAT TAKIMLAR
27 Ağustos 2016 13:00 İZMİR B. BLD. GSK 29 24 MUĞLA YALIKAVAK SK.
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK 1453 ÜSKÜDAR SK(BAY)
TARİH TAKIMLAR
28 Ağustos 2016 13:00 İZMİR B. BLD. GSK 31 20 ANADOLU ÜNİ. GSK
1453 ÜSKÜDAR SK(BAY) MUĞLA YALIKAVAK SK.
TARİH TAKIMLAR
29 Ağustos 2016 13:00 MUĞLA YALIKAVAK SK. ANADOLU ÜNİ. GSK
1453 ÜSKÜDAR SK(BAY) İZMİR B. BLD. GSK
TÜRKİYE KUPASI E GRUBU
BALIKESİR ERDEK SPOR SALONU
TARİH SAAT KARŞILAŞACAK TAKIMLAR
27 Ağustos 2016 18:00 ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK. 26 21 BANDIRMASPOR
ADANAŞAKİRPAŞA GSK BURSA GÜCÜ GSK. (BAY)
TARİH KARŞILAŞACAK TAKIMLAR
28 Ağustos 2016 18:00 ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK. 25 26 ADANA ŞAKİRPAŞA GSK
BURSA GÜCÜ GSK. (BAY) BANDIRMASPOR
TARİH KARŞILAŞACAK TAKIMLAR
29 Ağustos 2016 18:00 BANDIRMASPOR ADANAŞAKİRPAŞA GSK
BURSA GÜCÜ GSK. (BAY) ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK.
TÜRKİYE KUPASI F GRUBU
ANKARA / THF SPOR SALONU
TARİH SAAT KARŞILAŞACAK TAKIMLAR
27 Ağustos 2016 14:00 OSMANGAZİ BELEDİYESİ SK. 38 18 HENTBOLSPOR
27 Ağustos 2016 16:00 ARTSAM KOLEJİ SK 35 23 MUDANYA BEL. DİNÇ SK
TARİH KARŞILAŞACAK TAKIMLAR
28 Ağustos 2016 14:00 HENTBOLSPOR 23 42 ARTSAM KOLEJİ SK
28 Ağustos 2016 16:00 MUDANYA BEL. DİNÇ SK 26 30 OSMANGAZİ BELEDİYESİ SK.
TARİH KARŞILAŞACAK TAKIMLAR
29 Ağustos 2016 14:00 OSMANGAZİ BELEDİYESİ SK. ARTSAM KOLEJİ SK
29 Ağustos 2016 16:00 MUDANYA BEL. DİNÇ SK HENTBOLSPOR

 




Bir Yorum Yazın