HENTBOLHABER.NET – Türkiye Kupası 1. tur maçları Ankara, Rize, Muğla ve Balıkesir olmak üzere 4 ayrı merkezde 6 grupta oynanırken, A grubunda Samsun GSK ve Eskişehir Hentbolspor, B grubunda Kastamonu Belediyespor ve Sivas Belediyespor, C grubunda Aksaray Belediyesi GSK ve Genç Uşakspor, D grubunda İzmir Büyükşehir Belediyesi GSK ve Muğla Yalıkavakspor, E grubunda Adana Şakirpaşa SK ve Üsküdar Belediyesi SK, F grubunda ise Artsam Koleji SK ve Osmangazi Belediyespor son 16 turuna yükselen takımlar oldu.
Müsabaka sonuçları
TÜRKİYE KUPASI A GRUBU |
ANKARA / PROF.DR. YAŞAR SEVİM SPOR SALONU |
TARİH |
SAAT |
TAKIMLAR |
27 Ağustos 2016 |
13:00 |
ESKİŞEHİR HENTBOL SK |
46 |
33 |
METROPOLSPOR |
27 Ağustos 2016 |
15:00 |
SAMSUN GSK |
30 |
27 |
GAZİ PASİFİK SK. |
TARİH |
SAAT |
TAKIMLAR |
28 Ağustos 2016 |
13:00 |
METROPOLSPOR |
24 |
28 |
SAMSUN GSK |
28 Ağustos 2016 |
15:00 |
GAZİ PASİFİK SK. |
28 |
31 |
ESKİŞEHİR HENTBOL SK |
TARİH |
SAAT |
TAKIMLAR |
29 Ağustos 2016 |
13:00 |
ESKİŞEHİR HENTBOL SK |
29 |
37 |
SAMSUN GSK |
29 Ağustos 2016 |
15:00 |
GAZİ PASİFİK SK. |
34 |
24 |
METROPOLSPOR |
TÜRKİYE KUPASI B GRUBU |
RİZE / ARDEŞEN MYO SPOR SALONU |
TARİH |
SAAT |
KARŞILAŞACAK TAKIMLAR |
27 Ağustos 2016 |
15:00 |
KASTAMONU BELEDİYESİ SK |
32 |
14 |
PAZARSPOR |
27 Ağustos 2016 |
17:00 |
SİVAS BELEDİYESİ SK. |
34 |
25 |
ELAZIĞ SOSYAL YARD. SK |
TARİH |
|
KARŞILAŞACAK TAKIMLAR |
28 Ağustos 2016 |
15:00 |
PAZARSPOR |
19 |
26 |
SİVAS BELEDİYESİ SK. |
28 Ağustos 2016 |
17:00 |
ELAZIĞ SOSYAL YARD. SK |
19 |
41 |
KASTAMONU BELEDİYESİ SK |
TARİH |
|
KARŞILAŞACAK TAKIMLAR |
29 Ağustos 2016 |
15:00 |
KASTAMONU BELEDİYESİ SK |
43 |
16 |
SİVAS BELEDİYESİ SK. |
29 Ağustos 2016 |
17:00 |
ELAZIĞ SOSYAL YARD. SK |
25 |
36 |
PAZARSPOR |
TÜRKİYE KUPASI C GRUBU |
ANKARA / POLATLI YENİ SPOR SALONU |
TARİH |
SAAT |
TAKIMLAR |
27 Ağustos 2016 |
13:00 |
GENÇ UŞAK SPOR KLB. |
30 |
27 |
POLATLI BEL. SK |
27 Ağustos 2016 |
15:00 |
AKSARAY BELEDİYESİ SK. |
50 |
17 |
KEMALPAŞA ATA GSK |
TARİH |
SAAT |
TAKIMLAR |
28 Ağustos 2016 |
13:00 |
POLATLI BEL. SK |
20 |
36 |
AKSARAY BELEDİYESİ SK. |
28 Ağustos 2016 |
15:00 |
KEMALPAŞA ATA GSK |
24
|
39 |
GENÇ UŞAK SPOR KLB. |
TARİH |
SAAT |
TAKIMLAR |
29 Ağustos 2016 |
13:00 |
GENÇ UŞAK SPOR KLB. |
24 |
39 |
AKSARAY BELEDİYESİ SK. |
29 Ağustos 2016 |
15:00 |
KEMALPAŞA ATA GSK |
34 |
34 |
POLATLI BEL. SK |
TÜRKİYE KUPASI D GRUBU |
MUĞLA /BODRUM BİNNAZ KARAKAYA SPOR SALONU |
TARİH |
SAAT |
TAKIMLAR |
27 Ağustos 2016 |
13:00 |
İZMİR B. BLD. GSK |
29 |
24 |
MUĞLA YALIKAVAK SK. |
|
|
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK |
– |
– |
1453 ÜSKÜDAR SK(BAY) |
TARİH |
|
TAKIMLAR |
28 Ağustos 2016 |
13:00 |
İZMİR B. BLD. GSK |
31 |
20 |
ANADOLU ÜNİ. GSK |
|
|
1453 ÜSKÜDAR SK(BAY) |
– |
– |
MUĞLA YALIKAVAK SK. |
TARİH |
|
TAKIMLAR |
29 Ağustos 2016 |
13:00 |
MUĞLA YALIKAVAK SK. |
34 |
30 |
ANADOLU ÜNİ. GSK |
|
|
1453 ÜSKÜDAR SK(BAY) |
– |
– |
İZMİR B. BLD. GSK |
TÜRKİYE KUPASI E GRUBU |
BALIKESİR ERDEK SPOR SALONU |
TARİH |
SAAT |
KARŞILAŞACAK TAKIMLAR |
27 Ağustos 2016 |
18:00 |
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK. |
26 |
21 |
BANDIRMASPOR |
|
|
ADANAŞAKİRPAŞA GSK |
– |
– |
BURSA GÜCÜ GSK. (BAY) |
TARİH |
|
KARŞILAŞACAK TAKIMLAR |
28 Ağustos 2016 |
18:00 |
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK. |
25 |
26 |
ADANA ŞAKİRPAŞA GSK |
|
|
BURSA GÜCÜ GSK. (BAY) |
– |
– |
BANDIRMASPOR |
TARİH |
|
KARŞILAŞACAK TAKIMLAR |
29 Ağustos 2016 |
18:00 |
BANDIRMASPOR |
25 |
27 |
ADANA ŞAKİRPAŞA GSK |
|
|
BURSA GÜCÜ GSK. (BAY) |
– |
– |
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK. |
TÜRKİYE KUPASI F GRUBU |
ANKARA / THF SPOR SALONU |
TARİH |
SAAT |
KARŞILAŞACAK TAKIMLAR |
27 Ağustos 2016 |
14:00 |
OSMANGAZİ BELEDİYESİ SK. |
38 |
18 |
HENTBOLSPOR |
27 Ağustos 2016 |
16:00 |
ARTSAM KOLEJİ SK |
35 |
23 |
MUDANYA BEL. DİNÇ SK |
TARİH |
|
KARŞILAŞACAK TAKIMLAR |
28 Ağustos 2016 |
14:00 |
HENTBOLSPOR |
23 |
42 |
ARTSAM KOLEJİ SK |
28 Ağustos 2016 |
16:00 |
MUDANYA BEL. DİNÇ SK |
26 |
30 |
OSMANGAZİ BELEDİYESİ SK. |
TARİH |
|
KARŞILAŞACAK TAKIMLAR |
29 Ağustos 2016 |
14:00 |
OSMANGAZİ BELEDİYESİ SK. |
27 |
31 |
ARTSAM KOLEJİ SK |
29 Ağustos 2016 |
16:00 |
MUDANYA BEL. DİNÇ SK |
36 |
28 |
HENTBOLSPOR |