.
HESABIM
Üye Ol

U-20’lerden sıfır ‘0’ puan

U-20’lerden sıfır ‘0’ puan

U-20 Erkek Hentbol Milli Takımımız, 2016 Erkekler Avrupa Hentbol Şampiyonası eleme grubu müsabakalarında sıfır çekti.

Haberin Tarihi: 10 Nisan 2016

HENTBOLHABER.NET – U-20 Erkek Hentbol Milli Takımımız, 2016 Erkekler Avrupa Hentbol Şampiyonası eleme grubu ilk müsabakasında Hollanda’ya 30-19 mağlup oldu.

U-20 Erkek Hentbol Milli Takımımız ikinci maçında ise evsahibi Çek Cumhuriyeti’ne 28-21 mağlup olarak, şampiyonaya katılma şansını yitirdi.

U-20 Erkek Hentbol Milli Takımımız üçüncü maçında ise Avusturya ile karşılaştı.İlk yarısı 15-11 Avusturya lehine sonuçlanan maçta, U-20 Milli takımımız 34-22 gibi farklı bir skorla mağlup oldu ve 2016 Erkekler Avrupa Hentbol Şampiyonası eleme grubunda sıfır ‘0’ puan çekti.


Anahtar Kelime:

Bu yazıya 2 Yorum Yapıldı.

 • hentbol seyircisi
  11 Nisan 2016 11:45 Kullanıcı Profili

  U20 Takımının başındaki hocalar derhal istifa etmelidir.Bahane aramaya gerek yoktur federasyon gerekeni derhal yapmalıdır.

 • Atilla Yalçın
  11 Nisan 2016 17:38 Kullanıcı Profili

  Başta federasyon başkanı olmak üzere tüm yetkililerin öz eleştiri yapmaları gerekmektedir. Göreve talip oldukları zaman planladıkları neydi? Geçen zaman içinde planladıkları işlerin ne kadarını yapabildiler? vb soruları kendilerine sormalıdırlar. Türk hentbolunu hangi durumda aldılar,nereden nereye getirdiler, bunu kendilerine sormaları bundan sonrası için özel bir önem arz etmektedir.
  Bu sporun içinde bulunan herkesin bu ve benzeri başarısızlıklarda payı olduğunu düşünmekteyim. Gerçeği söylemekten korkmadan bunların tartışılması gerekmektedir. Bunu bir fırsat olarak değerlendirmeli ve yıllara sari planları yapılmalıdır. Federasyonun tüm organları ve hentbolumuz içindeki herkes sorumluluğunu bilerek hentbolumuza sahip çıkmalıdır.Bunun kazananı hentbolumuz olacaktır.

Bir Yorum Yazın