.
HESABIM
Üye Ol

Vedran Zrnic imzaladı

Vedran Zrnic  imzaladı

Siyah beyazlı takım, Hırvat oyuncu Vedran Zrnic ile sözleşme imzaladı.

Haberin Tarihi: 5 Kasım 2014

Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Karacan: "Daha güçlü Beşiktaş Mogaz için dünyanın en prestijli oyuncusu olan Zrnic’i transfer ettik"dedi.

Hentbolda Erkekler Süper Lig takımlarından Beşiktaş Mogaz, Hırvat oyuncu Vedra Zrnic’i transfer ederek kadrosunu güçlendirdi.

Aynı zamanda Şampiyonlar Ligi’nde mücadele veren siyah-beyazlı takım, 98 kez Hırvatistan milli takım forması giyen ve olimpiyat ve dünya şampiyonlukları yaşamış Zrnic ile sezon sonuna kadar sözleşme imzaladı.

Almanya’da Gummersbach formasıyla üç kez Avrupa şampiyonluğu yaşayan 35 yaşındaki sağ kanat oyuncusu, son olarak Polonya’nın Orlen Wisla Plock takımının formasını giydi.

Akaretler’deki kulüp binasında gerçekleştirilen imza törenine Zrnic’in yanı sıra Beşiktaş Kulübü Amatör Şubelerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Karacan ile Aygaz Pazarlama Direktörü Ercüment Polat katıldı.

İmza töreninde konuşan Erdal Karacan, Beşiktaş Mogaz’ın Şampiyonlar Ligi’nde yoluna başarıyla devam ettiğini belirterek, "Daha güçlü Beşiktaş Mogaz için dünyanın en prestijli oyuncusu olan Zrnic’i transfer ettik. Böylece daha güçlü bir takım yarattık. Kendisi Almanya’da altı yıl oynadı. Polonya’da oynadıktan sonra transfer ettik. Beşiktaş Mogaz Hentbol Takımı olarak başarılarımız devam edecektir" dedi.

Bir Yorum Yazın