.
HESABIM
Üye Ol

Yalıkavakspor, yarı finali istiyor

Yalıkavakspor, yarı finali istiyor

Hentbol Kadınlar EHF Avrupa Kupası çeyrek finalinde Yalıkavakspor, İspanyol ekibi Rocasa Gran Canaria ile karşılaşacak.

Haberin Tarihi: 19 Şubat 2021

ALİ ERBİL ALTANLAR / HENTBOLHABER.NET – EHF Avrupa Kupası çeyrek finalinde İspanya’nın Rocasa Gran Canaria takımı ile karşılaşacak olan Bodrum Yalıkavakspor gözünü yarı finale dikti. İspanyol takımında çıkan Covid 19 vakaları sebebiyle EHF ilk maçı iptal ederek serinin Bodrum’da tek maç olarak oynanmasına karar vermişti. 

 Bu ne anlama geliyor ?

Yani 21 Şubat Pazar günü Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu’nda oynanacak karşılaşmayı kazanan taraf adını son 4 takım arasına yazdıracak. Bu turu geçecek olan taraf yarı final de Hırvatistan temsilcisi L.Zagreb ile eşleşecek.

Her zaman Yalıkavakspor’a büyük destek veren Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ın talimatıyla  şehrin her tarafı üzerinde “O Kupa Buraya Gelecek” yazan bilboardlarla donatıldı. Yani cennet turizm beldemiz Bodrum da herkes maç saatini bekliyor ve turu geçeceğine inanıyor.

HENTBOLHABER YAYINDA

 Sporseverler bu dev maçı Avrupa’nın en önemli hentbol haber portallarından biri olan www.hentbolhaber.net‘in youtube kanalından canlı izleyebilecek.

Daha önce yaptığı canlı yayınlarla  birbirinden önemli hentbol maçlarını sporseverlere ulaştıran hentbolhaber.net 21 Şubat 2021 Pazar günü saat 16.00 ‘da başlayacak Yalıkavaspor-Rocasa Gran Canaria müsabakasını Gündüz Mey-Pak firmasının desteği ile sizlerle buluşturacak. 

Bu yazıya 2 Yorum Yapıldı.

 • MEHMET E.
  20 Şubat 2021 13:30 Kullanıcı Profili

  “O Kupa Buraya Gelecek” çok hoş ve samimi bir hayal…
  her büyük başarıya giden yolculuk belki bir küçük hayal ile başlarsa da…

  NE GAM…NE KEDER… BU KUPA GELSE DE…GELMESE DE…
  BİZİM ASIL KUPAMIZ, SERVETİMİZ, SEVGİLİ YALIKAVAKSPORUMUZ VE BU İMECENİN TÜM EMEKVERENLERİ.
  TEŞEKKÜRLER YALIKAVAKSPOR TEŞEKKÜRLER BİNNAZ KARAKAYA.
  MUCHOS GRACIAS…BOL KUPALI, KIYMETLİ KANARYON MİSAFİRLERİMİZ.

  Avrupa’nın ve hatta belki Dünyanın tek mahalle takımı Sevgili Yalıkavakspor’umuzun ve Bodrum yarımadamızın ve hatta Muğla’mızın takımlar düzeyindeki ilk gerçek Avrupa maçı olacak, Halikarnassos’lularla Kanaryon’ların karşılaşacağı bu muhteşem ve tarihi maçı canlı yayınlayacağınız haberi dahi çok heyecan verici.
  başarılı yayınlar dileği ve en derin şükranlarımla, Muchos Gracias.

  MEHMET E. UZUNOĞULLARI

 • Mehmet
  20 Şubat 2021 15:23 Kullanıcı Profili

  Güzide, çalışkan ve azimli kızlarımız bundan sonra bir talihsizlik olup yollarına devam edemeseler bile bugüne kadar bizlere yaşattıkları bütün “ilk” lerle zaten gönüllerde taht kurdular. Ancak düşundürücü olan ve bir Yalıkavak mukimi olarak beni de üzen durum başta Yalıkavak esnafı olmak üzere bu şirin sahil beldesi sakinlerinin bu muazzam başarılara da oldukça “sakin” kalmaları. Sıradan bir futbol “derbisi” için dükkanlarını, yollarını, yolaklarını bayraklarla, flamalarla, cicili bicili süsleyen Yalıkavak ahalisinden maaşallah sokağa ve günlük hayata yansıttıkları bir tek emare göremedim. Bari pozitif ayrımcılık yapın yahu. Bir Anadolu kadın spor takımı tarihimizde ilk kez gurubunda son dörde girmenin eşiğine gelmiş, bu kızlarımızın mensubu olduğu spor kulübüne adını vermiş Yalıkavak sokaklarında ise pandemiye rağmen bir festival coşkusu olması gerekirdi ama heyhat inşaat farfarasından başka hiç bir şey yok…Yazık, çok yazık spor deyince akıllarına futboldan başka bir şey gelmeyen bu “mümtaz” mahalle sakinlerine..
  Mehmet Ertüzün

Bir Yorum Yazın