.
HESABIM
Üye Ol

Yeditepespor, Murat’ı Renklerine Bağladı

Yeditepespor, Murat’ı Renklerine Bağladı

İstanbul Yeditepe Spor Kulübü,İzmir Büyükşehir Belediyespor kalecisi Murat Varlı’yı renklerine bağladı.

Haberin Tarihi: 25 Haziran 2013

Dört sezondur İzmir Büyükşehir Belediyespor’un kalesini koruyan Murat Varlı, artık İstanbul temsilcisi için kalesini rakiplerine kapatacak.

İstanbul Yeditepe Spor Kulübü ile bir yıllık sözleşme imzalayan Varlı, "Kendisine ilk teklif yapan Yeditepe Spor Kulübünü tercih ettiğini, tercih nedenleri arasında ise ; Yeditepe’nin hedeflerinin ve ekonomik teklifinin etkili olduğunu" belirtti.

Ayrıca İzmir Büyükşehir Belediyespor Antrenörü Metin Parlak‘a da , genç oyunculara güvendiği ve performansına yapmış olduğu katkılardan dolayı teşekkür etti.

Murat Varlı Hentbolhaber.Net

Murat Varlı sosyal paylaşım sitesinde yapmış olduğu açıklamada ise : " Başlangıçlar güzeldir, bitişler zor. Tanışmalar heyecanlı ve umutlu, ayrılışlar acı. Sizden bir şey kalır geride. Kırılan kalbinizden bir parça mı yoksa sevdiklerinizle paylaştığınız anlar mı? Beni ve sanıyorum ki tüm arkadaşlarımı, hocalarımı, yöneticilerimizi şu günlerde hüzünlendiren bir dönemdeyim. Hayatımın bir sayfasını acı, tatlı anılarla kapatırken, diğer sayfasını yeni beklentiler ve umutlarla açıyorum.

İzmir Büyükşehir belediyesi Spor kulübünde başarılı dört sezon geçirerek, yeni takımım İstanbul Yeditepe Spor kulübü için ter dökeceğim. Üzerimde emeği geçen hocalarıma , yöneticilerime, herkese sonsuz teşekkürler. Elveda izmir…."dedi.

Bir Yorum Yazın