.
HESABIM
Üye Ol

Yeni Adres Abdurrahman Vardar İlk ve Orta Okulu

Yeni Adres Abdurrahman Vardar İlk ve Orta Okulu

Konumuz Hentbol Panelleri Bursa Nilüfer Belediyespor’da tüm hızıyla devam ediyor.

Haberin Tarihi: 11 Nisan 2014

Bu hafta Abdurrahman Vardar Okulu Bursa Nilüfer Belediyespor antrenörü Fatih Işık ve oyuncularını konuk etti.

Nilüfer Belediyespor Kulübünün hedefler arasında yer alan  Hentbol branşında öncelikli olarak Nilüfer İlçesindeki Pilot okullardan başlayarak tüm okullara ulaşılmasını sağlamak tüm hızıyla ve çoşkuyla devam ediyor.

Antrenör FAtih Işık yapmış olduğu açıklamada: "Konumuz HENTBOL Paneli Teknik kadro , sporcularımız, beden eğitimi öğretmenleri ,okul idarecileri, veliler ve öğrencilerin geniş katılımı ile Abdurrahman Vardar okulunda yapılmıştır. Minik öğrencilerin sorularını ve merak ettiklerini yanıtlayan ekibimiz imza ve fotoğraf çekiminde güzel dakikalar ve mutlu anlar yaşamıştır.

Sn.Belediye Başkanımız Mustafa BOZBEYİN düşüncelerinden yola çıkarak sosyal sorumluluk projesi olarakta gördüğümüz , "Çocuklarımıza spor yapma bilincini aşılamak, kötü alışkanlıklardan uzak tutmak, ruhsal ve fiziksel gelişimlerine yardımcı olarak Nilüferimizi spor kenti yapmak" ana düşüncemizdir.

Bu kapsam içerisinde Nilüfer ilçesindeki okulları ziyaret ederek Hentbol branşının tanıtımı, geliştirlmesi ve benimsenmesine yönelik çalışmalarımız devam etmektedir.Bu hafta konuk olduğumuz Abdurrahman Vardar Okuluna Teşekkür ederiz."dedi.

Bir Yorum Yazın