.
HESABIM
Üye Ol

Yeni Transferler Göz Doldurdu

Yeni Transferler Göz Doldurdu

Hentbol Erkekler 1.Lig B Klasmanda C Grubunda istediği sonuçları alamayan Yozgat Sevgi Evleri spor kulübü, yeni transferleri ile ilk maçına çıktı.

Haberin Tarihi: 9 Ocak 2013
Geçtiğimiz hafta içerisinde transfer edilerek takımla birlikte antrenmanlara başlayan Selçuk Pamuk ve Anıl Keser, oynadıkları oyun ile izleyicilerden tam not alırken, kaleci Bahadır Muhlis Gökgül ise vasatı aşamadı.

Sevgi Evleri’nin atak organizasyonlarında ve atılan gollerde baş rolü üstlenen Selçuk Pamuk ve Anıl Keser, nokta transfer olduklarını kanıtlarken sahadaki performansları ve maçı kazanma hırslarıyla da tam not aldılar.

Yozgat Sevgi Evleri Spor Kulübü, Zonguldak Sanat Teknik Lisesi Spor Kulübü ile 26-26 berabere kaldılar.
 

Yozgat Sevgi Evleri takımında  yeni transferler göz doldurdu
Antrenör Enis Atmaca, Sol kanat oyuncusu ve oyun kurucu Selçuk Pamuk ile sol kanat oyucusu Anıl Keser’in güçlü rakipleri Zonguldak Sanat Spor Kulübü karşısında çok iyi performans sergilediklerini söyledi. Yeni transfer bu iki oyuncusunun takıma çok çabuk adapte olup, uyum sorunu yaşamadığını belirten Atmaca, ”Selçuk ve Anıl’dan önümüzdeki maçlarda çok şeyler bekliyoruz, onların bizim yüzümüzü kara çıkarmayacağına inancımız tamdır” dedi.

Kaynak: Yozgat ileri Gazetesi

Bir Yorum Yazın