Yıldız Bayanlar Türkiye Şampiyonası Fikstürü
22-27 Nisan tarihleri arasında Kastamonu’da düzenlenecek Yıldız Bayanlar Hentbol Türkiye Şampiyonası’nın fikstürü yapılan kura çekimi sonrası belli oldu.
Atatürk ve Endüstri Meslek Lisesi Spor Salonlarında oynanacak olan Yıldız ErkeklerTürkiye Şampiyonasında ilk 3 gün(22-24 Nisan) eleme grubu müsabakaları 4grupta oynanacak.
Gruplarında ilk iki sırada yer alacak ekipler Çeyrek final oynama hakkını elde edecek.
25 Nisan’da Çeyrek Final , 26 Nisan’da Yarı Final ve 27 Nisan’da final müsabakaları oynanacak.
Oluşan Gruplara göre ilk üç gün müsabaka programı şöyle oldu:
GRUP MAÇLARI | ||||||||||||||||||||
Tarih | Salon | Gr | Saat | A Takımı | B Takımı | Sonuç | ||||||||||||||
22.04.2014 | ATATÜRK SPOR SALONU | A | 11:00 | ÜSKÜDAR BELD.S.K. | – | İZMİR KEMALPAŞA BLD. S.K. | – | |||||||||||||
A | 13:00 | SAMSUN GENÇLİK S.K. | – | MUĞLA YALIKAVAK BELD. S.K. | – | |||||||||||||||
C | 15:00 | ANKARA THF S.K. | – | MURATPAŞA BLD. S.K. | – | |||||||||||||||
C | 17:00 | BURSA OSMANGAZİ BLD. S.K | – | ESKİŞEHİR BLD. S.K. | – | |||||||||||||||
ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ SPOR SALONU | B | 11:00 | İSTANBUL EMNİYET GÜCÜ SPOR KULÜBÜ | – | İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. S.K. | – | ||||||||||||||
B | 13:00 | ANKARA ÇANKAYA BELD. S.K. | – | DÜZCE GENÇLİK HİZMETLERİ S.K. | – | |||||||||||||||
D | 15:00 | ANKARA GENÇLERBİRLİĞİ S.K. | – | SİVAS 4 EYLÜL BELD. S.K. | – | |||||||||||||||
23.04.2014 | ATATÜRK SPOR SALONU | D | 11:00 | RiZE ARDEŞEN S.K. | – | ANKARA GENÇLERBİRLİĞİ S.K. | – | |||||||||||||
B | 13:00 | İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. S.K. | – | ANKARA ÇANKAYA BELD. S.K. | – | |||||||||||||||
B | 15:00 | DÜZCE GENÇLİK HİZMETLERİ S.K. | – | İSTANBUL EMNİYET GÜCÜ SPOR KULÜBÜ | – | |||||||||||||||
ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ SPOR SALONU | A | 11:00 | İZMİR KEMALPAŞA BLD. S.K. | – | SAMSUN GENÇLİK S.K. | – | ||||||||||||||
A | 13:00 | MUĞLA YALIKAVAK BELD. S.K. | – | ÜSKÜDAR BELD.S.K. | – | |||||||||||||||
C | 15:00 | MURATPAŞA BLD. S.K. | – | BURSA OSMANGAZİ BLD. S.K | – | |||||||||||||||
C | 17:00 | ESKİŞEHİR BLD. S.K. | – | ANKARA THF S.K. | – | |||||||||||||||
24.04.2014 | ATATÜRK SPOR SALONU | C | 11:00 | ANKARA THF S.K. | – | BURSA OSMANGAZİ BLD. S.K | – | |||||||||||||
C | 13:00 | MURATPAŞA BLD. S.K. | – | ESKİŞEHİR BLD. S.K. | – | |||||||||||||||
A | 15:00 | ÜSKÜDAR BELD.S.K. | – | SAMSUN GENÇLİK S.K. | – |
Bakmadan Geçme
Hentbol Erkekler Süper Ligi'nde 18.Haftanın Sonuçları ve Puan Durumu
Kadınlar Süper Ligi 20. Hafta Bugün Oynanacak Müsabaka İle Tamamlanacak
Şampiyon Kepez Belediyespor
Beykoz Belediyesi Antrenörü Mesut Ilgın'Dan Sakarya Galibiyeti Sonrası Değerlendirmeler
Okul Sporları Yıldızlar Hentbol Türkiye Birinciliği Afyonkarahisar'da Yapıldı
Sakarya BBSK Antrenörü Korer Koral'dan Beykoz Mağlubiyeti Sonrası Değerlendirmeler
|