.
HESABIM
Üye Ol

Yozgat’ta Olaylar Çıktı

Yozgat’ta Olaylar Çıktı

Türkiye Hentbol Erkekler 2. Ligi C Grubu’nda Yozgat’ta oynanan Yozgat Bozokspor ile Sivas Cumhuriyet Üniversitesi maçı sonrası olay çıktı.

Haberin Tarihi: 23 Şubat 2014

Yozgat Bozok Kapalı Spor Salonunda oynanan ve Play-Off’a çıkacak takımın belli olacağı maçın bitiminde çıkan arbedede bir polis memurunun parmağı kırıldı. Baygınlık geçiren polis memuru, ambulans ile hastaneye kaldırıldı.

Maç öncesinde güvenlik gerekçesiyle Yozgat Bozok Spor Salonu tribünlerinden biri boşaltılıp, taraftarlar tek tribünde toplandı ve salona takviye polis çağırılarak tribünlere yerleştirildi.

Yozgat Bozokspor’un 23-17 üstünlüğü ile tamamlanan maçta, bu takımın Play-Off’a çıkabilmesi için gereken 12 sayı farkın alınamaması, tribünlerden hakem ve gözlemciler aleyhine tezahüratın artarak devam etmesine neden oldu. Yapılan tezahüratlara maçın hakemleri ve gözlemcisinin karşılık vermesi, sahanın karışmasına neden oldu. Tribünden sahaya inen seyircilere polis copla müdahale etti. Çıkan arbedede parmağı kırılan bir polis memuru bayıldı. Sağlık görevlilerinin saha kenarında ilk müdahaleyi yaptığı polis daha sonra 112 acil servis ambulansıyla hastaneye kaldırıldı.

Bir Yorum Yazın