.
HESABIM
Üye Ol

Zağnos Hentbol’den Trabzonspor galibiyeti

Zağnos Hentbol’den Trabzonspor galibiyeti

Erkekler Süper Ligi 6.hafta maçında Zağnos Hentbol Spor Kulübü, Trabzonspor’u tek sayı farkla yendi.

Haberin Tarihi: 17 Ekim 2015

Ankara THF Spor Salonunda oynanan günün ilk maçında Zağnos Spor Kulübü ile Trabzonspor karşı karşıya geldi.

Müsabakaya iyi başlayan taraf Trabzonspor oldu. Müsabakanın ilk 20 dakikasında üstün olan Trabzonspor skoru tek farklı olarak önde götürdü. İlk yarıyı da 12-13,Karadeniz Fırtınası önde bitirdi.
Maçın ikinci devresinde ise canlanan Zağnosspor oyunda üstünlük kurmayı başardı. İkinci devrede 3 sayı farkı yakalayan Zağnosspor, zorlu rakibi Trabzonspor’u 25-24 yenmeyi başardı.

 

 

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

 • Sedat
  17 Ekim 2015 21:10 Kullanıcı Profili

  Eski bir hentbol emekçisi olarak Zağnos-Trabzonspor hentbol maçını izlemek üzere tribündeydim. Bir maçın nasıl yönetilmemesi gerektiği hakem seminerlerinde ders olarak izletilmesi gereken bir maç izledim.
  Taşova antrenörü Hakan Günal’ın hakem kararlarının maçlara nasıl yön verdiği serzenişlerinde ne kadar haklı olduğunu gözlerimle gördüm.
  Giderek küçülen hentbolümüzün federasyon yöneticileri “Körler, sağırlar birbirini ağırlar” sözlerini sizlere hatırlatmak isterim. Geçen haftalarda istifa müessesesini gündeme getirip onurlu bir duruş sergileyen iki değerli yöneticiyi bu kararlarından dolayı alkışlıyor fakat hentbolden kopmamalarını umuyorum.
  Emeğin ve dökülen terin hak ettiği yeri bulacağı DEV’leşen hentbol günlerinde buluşmak dileğiyle. Sevgiler

Bir Yorum Yazın