.
HESABIM
Üye Ol

Zağnosspor ile Ardeşen GSK maçında kriz

Zağnosspor ile Ardeşen GSK maçında kriz

Kadınlar Süper Ligi 20.haftasında bugün saat:17.00’de Zağnos SK ile Ardeşen GSK maçında seyirci krizi yaşanıyor.

Haberin Tarihi: 25 Şubat 2017

HENTBOLHABER.NET – Kadınlar Süper Lig’de bugün oynanacak maçta Zağnosspor Ardeşen GSK’yı konuk edecek. 19 Mayıs Spor Salonu’nda oynanacak maç liderlik yarışında ya tamam ya devam niteliği taşıyor. Ligde 30’ar puanı bulunan iki takım üçüncü ve dördüncü sırayı paylaşıyor. Ligin gidişatı açısından son derece önemli olan maç öncesi taraftar krizi çıktı.

Ardeşen GSK ilk etapta maça 200 taraftar getireceğini bildirdi. 19 Mayıs Spor Salonu’nun misafir seyirci alanının olmayışı yetkilileri harekete geçirdi. Ardeşen GSK yöneticileri ile yapılan görüşmeler sonucunda taraftar sayısı 70’e düşürüldü. Trabzon Valiliği, Trabzon İl Emniyet Müdürlüğü ve Rize Valiliği konuyla yakından ilgilendi.

Yaşanan gelişmelerin ardından Zağnosspor cephesinden bir açıklama geldi. Kulüp başkan yardımcısı Osman Zaman ‘bunun bir maç olduğunu’ söyleyerek; “İki Karadeniz takımının derbi mücadelesini izleyeceğiz. Ardeşenli taraftarlarımızı kentimizde en iyi şekilde ağırlamak bizleri mutlu edecektir. Salonlar dostluk ve kardeşliğin pekiştiği yerler olmalı. Biz asla tatsızlık çıkmasını istemeyiz. Bunun bir spor olduğu ve bir maç olduğu asla unutulmamalıdır” ifadelerini kullandı.

İki takım arasında 25 Şubat Cumartesi oynanacak müsabaka 19 Mayıs Spor Salonu’nda saat 17.00’da başlayacak.
Bir Yorum Yazın